Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1
Szerintem is
Tök egyformák. Mindkettő belefér a képbe
két ess mint te
tesék HOSSZÚ S
TESSÉK
Mondom 1 fotón a két motor
Így nincs jó arányítási alap két fényképező két távolság és zúúm nem mutassa a valót. Gondolj bele amikor felteszem a halas képeim Azok is milyen nagynak látszanak, pedig csak bele vannak tolva az optikába
tesék
tesék
Namost itt épp nem látni semmit Célszerűbb lenne egy fotón egymás mellett egy 750-1000
De neked ehiszem me te vagy a szuzuki fan
Én aszt hittem egyformák csak a lú a több az ezerbe
bocs......
1000
nem sokkal de hosszabb........legalább is a K4 750 éa a K4 1000........az 1000-be busa lámpa van meg a tankja is nagyobb
nagyobb az ezer?
Én kicsivel több vagyok mint 2M és a Kawa teljesen jó.
Simán leér mind2 lábam és méretben is teljesen megfelelő.

szerintem 750 ,1000 ugyan az a kasztni
Azé kisebb mer 750 es ? az 1000 nél
csempész cipő
Ez ki lehet bélelni ezzel-azzal.
Csak már a határőrök ismerték a trükköt. Az lett nekik gyanús amikor a 80 éves mamikán is ilyen virított
Valamelyik évben a balatonnál múlatuk az időt pár napig. Az egyik ilyen lángossütögetőnek volt ott egy ilyen r6-ja.Legalábbis ott állt minden nap. az a kis fos a térdemig ért akkor még meg volt a 9 és épp azt méregettem, ha az r6-ból kettőt egymás tetejére tennének nagyobb lenne-e mint a 9.
Itt a megoldás! És legalább mondhatnánk neked, hogy belőled is a buffalo csinált embert
r1már! Vedd ki az ültető szettet a gixiből Amióta magadévá tetted ezt a teletalppal érjek le a motorról dumát, low riderben nyomod?
nem a.....én 180-al nem lógok le a suziról?és nézd meg menyivel nagyobb az R1
190 cm felett ezekről a rollerekről a srác lelógna
Ez úgy vót
Hiába mondtam neki, hogy ne csak a segédvázzal erősítse a betont, hanem tolja bele az egészet másra úgysem való