Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

huligánkodó motor nem kérdés.........R1
nezz meg 1 zx-12
mire azzal oda er kihül a langos
talan a mirelit pizzara van esely vele
A V2 gagyi, 9-es kell neked
Ez nem az a forum!
2004- 2005 ZX10R az huligánkodós. Viszont neked kicsi lesz, méreteid miatt. 9 es egyértelműbb vàlasztás lehet a felsorolt kritériumokat figyelembe véve. TL az nem....
Üléspúpról van szó akkor engem is érdekelne de nem kékben!
ha hamar akarsz lángosozni akkor egyiksem csak a suzuki de az is az 1000-res
Amit leirtál az alapján nem a TL lesz az amit valasztanod kell. (Szerintem)
A 9 es viszont ezeknek megfelel.;-)
Sziasztok,

Sport gépet akarok venni tavasszal, első helyen a V2-es Suzuki TLR van, másodikon pedig a 9-es Ninja. Csak is kizárólag jó állapotút tervezek venni bármelyikre is esik a választás.

Ültem már 9-esen ,de azt nem nevezném tapasztalatnak, nekem a motor szinte csak "játékra" kell, szóval nem munkába járni ,meg ilyenek..
192 cm /100kg vagyok (ráülve ez a motor vállalhatónak tűnik), túrázgatásra 1-2 személlyel kell, illetve huligánkodni a pesti éjszakában és ha lángosozni akarunk siófokon leérhessek hamar.

Ami a lényeg, hogy bitang erős legyen és megbízható a megfelelő karbantartás mellett. A természetes korból adódó javításoktól nem riadok vissza, talán nagyképűség nélkül mondhatom ,hogy valamennyire értek hozzá.

Szerintetek az igényeimnek ez megfelelő típus?

Előre is köszönöm válaszotokat,
oké
ha a csákó végre befejezi a toyota corolla ajtót és csomagtér ajtó , meg feladja ááámerikába sztán jön az én motyóm. küldöm a csomagtartó képeit is,
szeki púp lesz a héten ?
mint mondtam megkereslek.
?karbi van
Hol a picsába lehet ekkora süllőt fogni? Paks mellett?
Egy valami furcsa, de az nagyon. Egy RX8 piaci ára az jóval magasabb mint egy 9- es kawa. Hogy a farancba cserélne már?

Mondjuk más nap felhívott telefonon is a faszi hogy cseréljük hát. Én meg sem kérdezte még is hogy gondolta. Mert annyira érdekelt az a kocsi...
nálam az sem volt kevesebb
R x 8 100-on annyit eszik mint egy zx9r teli tankal
Szíííp piros!