Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak a zöld!
kérdezd csak meg a Pipit gsx-r 750 egész segédváz a garázs alapba landolt
Ne kamuzz már Damilt kötnél rá, azt ezzel fognád a környékről a compókat Az álumínyiumra hamar rárabolnak
következő tippem MTZ-lett volna de ha nem kell el,küld csak el nekem,én szeretem az ilyen dolgokat a betonba dobálni,ugy is tavasszal betonozás
Tényleg köszi, hogy foglalkoztál vele. Láttam beleadtál apait-anyait
tudtam hogy CBR.csak téged teszteltelek
Remélem nem sértettelek meg a szakértő titulussal
Köszi, meglett a megoldás, cbr1000rr 2006
Meg egy nem normális suzukis is van Amúgy kawát csak zűd be
Akkor ez a mennyország!
itt? itt csak alkoholisták vannak.....meg másfél milliós gyerek sirások
Benézek már,mert azt mondták itt vannak a KAWASAKI szakértők!
ez fog a gsx-r-be kerülni
Yamaka,vagy r széria vagy fézer
Bogyó vagy aki szakértő! Légyszi fejtsétek meg nekem, hogy ez milyen mocié kawa vagy suzi? Amúgy ha valaki gerjedne rá 10pénz
vágtáztam én azzal de züd-fehér-fekete volt a leg szebb.azt is próbáltam
Húú, kössz a hasznos tanácsokat, most megyek megnézni egy szürkét, akkor majd megnézem ,hányszor szedhették szét az órát
12-es jo csak egy baj van vele,mire odaersz megeszi a langos arat
de kv-ra meg marad
az a mindenfele szinü
6-os 9-es matricaval,vagy forditva
tl szepde megvannak a betegsegei de a nagyok majd ezt megirjak ide
220 utan meghal
de a hangja tenyleg jooo
ne vegyél zöldet,mert meg eszi a tehén a bordóval csak ugy tudsz parkolni ha egy Renault segit a kéket ha ott hagyod valahol,már át is festik zöldre aszürkékbe meg van 150ezer Km-er egyettlen egy jó szint láttam az pedig a Szekié volt
Kössz a válaszokat

Tudjátok, a TLR a formavilága ,a nyerssége és a mennyei V2 hang miatt nagy álom, de tartok a típus problémásságától...

A 10 -es nekem méretileg apró, a szép 12-esek pedig többe kerülnek mint amennyit szeretnék motorra költeni, sajnos ( az már a takarón való túlnyújtózkodás lenne ),pedig az ami még nagyon bejön.

Ezek szerint a 9-es jó választás lenne erre amire nekem kell. Van valami típuspecifikus dolog amire figyelni kell a vételkor? Valami egyedi típusbetegség, stb.?

Köszönöm,