Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Francia és annyira azért nem egyenes
nyomvonal
majd amikor lesz néhány hónapos porontyod majd megtudod
Amíg nincs hiába is írok neked bármit
Remélem azért lesz neked is hamarosan, neked se legyen már jobb mint nekem
Francia. Anneau du rhin...
nekem vót carberg csak kicsit széthullott a fejemen bukfenckor de azé megvédte. Mondjuk ahogy oldalra fordítottam benne a fejem, fütyűt mint a bíró sípja
veretnek?
hát ez a pálya egynesebb mint az 52-es főút kecskeméttől dunaföldvárig
mi lehet ez olasz
Igényeskedtek itt..
Caberg ha jót akartok belőle venni 50 ezertől felfelé a jó sisak belőle s lám 160 nál még hallom a kipufogó hangját,s nem a szél zaját.
Múltkor szóba került, hogy a 9-es nem egy pályagép, és kevesen voltunk akik szerint azért de
Na itt egy videó, ahol egy 750-es gixxivel veretnek egész királyul, pedig egyik sem versenyző: http://youtu.be/zMK53UJDlS4
Nekem is volt már többféle is, de a mostanit érzem az eddigi legjobbnak ami egy Suomy.
Minden hsz egy kincs az utókornak!
Már megint 3 oldalt firkáltatok megint olvashatok mint állat
Végül is nem HJC van hanem Kawasaki Dragon és nem nagy mert nem vagyok nagy felyű suzukis
Nekem is a Shoei A sisak!
Probáltam már Lazer, AGV,Nolan mindnek volt valami kehéje!
van egy HJC-m valóban kényelmes,de akkora mint egy vödör az AGV mindenhogy fos,egyetlen előnye a sujja........mintha nem is lenne semi a fejeden
Sisakhoz,próbáltam ezres shoeit és nem jött be. Eddig csak a HJC vagy a Suomyt éreztem kényelmesnek.
dehogy is nem szív ! a képek is bizonyítják
nem sziv ez semit se te Csimbi ez a gyerökkell életiben én szivattam fel vele talán elsőnek és utóljára egy kis lónyugtatót ennek attól sem állt be a pofája........csak be lassult
Nem értem félre. :D de jó pénzért vihető ő is. :) Épp tegnap (mikor úton voltunk) kiadt, hogy mi az Isten van azon a Ballószögön, mert vagy 5 tábla mutogatja, hogy itt kell lefordulni. Mondom, nyugi.... világváros :D.
Egyébként este jöttünk haza, csak olyan van amit még a gazda fotózott róla retkesen, mert hát nem az a piperkőc fajta volt a tulaj. Ezeket leszámítva igazából gond nem lehetett vele a 3 szezon alatt.
Pipi mostanában tényleg egész különösen aktív vagy itt. Most nem tudom hogy az álmatlanság okozza ez vagy tényleg elkezdted nyalogatni a békát.
HÁt mielőtt félreértenéd nem barátnődről, hanem a VTR 250-ről.
színfónikusok
Csimbi én annyira nem csípom a komolyzenét
Az a baj hogy nagyon szélsőségesek a nők. Igen, ezt én se értettem. egyszer úgy ment, mint aki világ életében ezt csinálta, egyszer meg mint akkor akkor ült rá életében először. Miről kell kép?
Pedig mikor láttam vele tudta kezelni. Sok lett volna a 400? hmmm
Képet dobjál már róla.