Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne aggodj, majd a szombati munkavegzest is betiltjak...
dógozó van
Most meg szundícsunk egyet!
jó ebédhez szól a Raptor
2.Derűs reggelt mindenkinek.
el is felejtettem olyan lázban voltam de ha jössz erre akkor megadom
igen igen iegn
ugyan igy jártam csak nekem csinált olyat hogy néha indult pöccre utánna meg semmi. nekem egy csatim volt szar mire megleltem beleőszültem. a generátortól jön egy 3 eres kábel felfele a levegőszűrő ház előtt a kormányfelől a gyujtáskapcsolófele megy a kábel. de ha gondolod hívj fel és elmondom pontosabban
már ugy is kész a tied
meglátjuk
fasza na akkor csinálsz nekem tölcsér véget?
Uraim,elkészült végre a rendszerem,38.as csőből,érezhető a változás,szeret durrogni
Nekem Suomy van, eddigi legjobb sisakom. A Parillában pont akciósak.
Sport sisak mind zajos
Az mindegy mennyi a gari Csimbikém,,,ha zajos,,baszhatja....
Én eddig bármilyet vettem mindhez kellett a füldugó,,
Vegyetek Scubert-et na ahhoz nem kell
Add el a picsaba ozt vegyel egy rendes sisakot sharkra 5 ev garanciat adnak
tudom,rohagyon meg,én is sikeresen válsztottam egy verseny sisakot belőle 8000 felett már nem is hallom a kipufogó hangját azért volt multkor jó az R1,élveztem hogy 10-felett is hallom ahogy rotyog akkor AGV-re ne is keressek?marad a maszk,és a füldugó
Én is az XR 1000 mellé vettem a Multitecet. túrázni!
Mert az agv deasing sisak alig lehet valamit hoza kapni plusz ha meg nezed a leg feelso kategorias agv kozel 400 ezer forint ez a soheinel vagy arainal meg all 250 ezerbe agv nel a deasingot meg a nevet fizeted meg
baszod,aleszaz,én is észre vettem ha nyakamhoz teszem a kezem elhalgat a drum end bass a kalapomba.........de pont AGV-hez,mért nincs?
Egy karima ami korbe veszi a sisak aljan a nyakad agvhez nem hiszem hogy van
miből áll ez a zajcsillapitó Basy?
Jajaja, asszem nekem is kelleni fog jövőre valami más...csak hát nem két fillér, sisakból meg nem akarok használtat