Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem akarok megbántani senkit, de nekem a raptor közömbös.
most mondjam, nekem nem szép. www.ridingbible.com%252F2012%2...]https://www.google.hu/search?q...[/url]
ha már eldöntötted és kinézted akkor felesleges nyúznod magad. mivel fiatal vagy még előtted az élet így kár tartogatni a 9-est és vágyakoznod egy másik után. mint írta pipó tudnod kell elengedned.
tehát ha eladod bele kell gondolj megérte -e neked az árát, kihasználtad-e. közülünk - cápa szerint buziklubb- én csak csimbit tudom említeni akinek ha 0-ba elengedte volna a bordó gépet akkor is annyi élményt tudott adni, főleg kitartást amit lehet más motor nem - az tuti- így maximálisan kihasználta a benne rejlő lehetőségeket élvezte, tehát ha elengeded és azt mondod ez igen ez kibírta akkor nincs benned az hogy oda adtam bagóért.még akkor is húzza neki mikor nyeli a páleszt
ilyet Szeki
Áhh nem hiszem. Keveset motorozik.
ezt láthattam Nyiregyen tavalyi mikulás guruláson?pont mellettem parkolt ez vagy egy hasonló,feltünő volt a féktárcsái,olyan vastag volt
Én nem elakarom adni, én csak hirdetem. Ugyan ez a velemenyem mint nektek. Egyet ertunk. Magamnak csinaltattam meg a motort nem masnak am ha ad erte valaki ennyit hàt legyen. Megadom a lehetőséget magamnak hogy ZX10R Motorom legyen. Esetleg egy suzka. De most ki van nezve egy literes kawa epp. Beleszerettem. De 500 ba nem fogom erte eladni a 9 est. Tehàt, tudom hogy most hulyenek neztek, de elfer ez a hirdetes az oldalon de ott az esely.
te csákó! 500-ért nem adtad oda tavaly, most 700 -ért szerinted elviszik? rendben van hogy meguntad, de akkor lásd pipifax intelmét engedd el a faszba azt a szerkezetet oszt had küzdjön vele más ! ha már nem okoz örömöt számodra mert fiatal vagy és gixerre vágysz akkor vigyék a picsába. most hogy költöttél egy valag pénzt rá most sem fogsz többet kapni érte, csak más jár jól/jobban.

saját vélemény, ne szídd fel erre a balaton vizét !
már rég kiseperted volna a műhelyed és jöhet az új verda új célokkal.
ember én akkor vettem a B-t már 11 éve
ideje lesz össze raknom.
A képen az uj tulaj,,de azóta ő is seggére vert,,vagy mittoomén mit csinált vele...asszem ez 2004-be volt...
ilyen is? ifjú titán lehettél
Pipikének....
Valaha az enyém volt....
Nagyon komoly!
Hétvégén csináltam pár képet Sógor gépéről, no meg egy kis videót is felnyomtam ide...
Nesze
jöhet
Húzós kis riff volt Metált bírod?
juuuuuuuuuj de bele kezdett az elején
Akkor az elsőt tedd el és adhatod postára nekem.
Az első fajta jó lesz csak az a kérdés hogy a felfogatás rajta van vagy nekem kell felbarkácsolni ?
elkészült az üléspúp. két verzió létezik, ha valakinek tetszik akkor érdeklődjön. 12 000 ft festetlen üvegszálas , 98-01-re