Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha akarsz tőcsssél rajta had virgonckodjon a dög. én szeretek sötétben motorolni, ellenségeim a zebuk ki világíttatlan kerósok gyalogok és az út közepéről balra bekanyarodó csapperesek
örülök hogy egyben vagy!
hazaértem rámsötétedett szépen......este,szakadó eső.......sötét plexi hosszu 100km-er volt
nekem a 2000-en öhlins van, és megérte a pénzt időt amit rá és a felszerelésére költöttem. ha el tudom adni a 6-ost akkor egy 98-ast akarok építeni, ahhoz kellene. van értelme a kormány stabinak szerintem.
Kíváncsi vagyok rá. Remélem hasznád veszed!
még nem hívtam fel a csákót aki a rozsdamentest gyártja. lenne egy megoldás de annak az útját még ki kell járnom, lehet sikerül. majd írom mi lett.
27 múltam és nem kellene más. Csak egy vatta új zzr 1400es. Az meg még elég nagy álom. De ez BŐVEN megteszi. Erölködés nélkül 2fős 10 napos útra jól megpakolva 140, 150 , emelkedőre fel, kb ugyan úgy gyorsul mint teher nélkül. Nem nagyon hittem el.
Enyém is pont itt eszik!
hát ja,,ennek a 30-40-es korosztálynak tökéletes,,,,a suttyók meg hagy üljenek a seggrakétákra.....
Így van, nekem sem volt még vele semmi bajom, sztem nem is lesz. Ha odafigyelek mindenre, váratlan szarság nem jöhet szóba, mint sok más motornál. Zx9, igen. Ennyire nem akartam sztárolni, mert ez az én véleményem, de már gondolkodtam rajta, hogy petíciót gyűjtök a kawasakinak, hogy gyártsák újra, mert nagyon jól el vannak találva.
Hellóóó!

Tegnap Tankoltam 13 Liter Bioetenolt a kilencesbe! Hát ha nem tudtátok volna akkor elmondom, NEM SZERETI!

NAgyon siettem és az agip kúton a 95 helyett a E85 öt fogtam meg elsőnek! Sosem néztem még így be semmit, de azért örülök hogy nem Disel lett a végeredmény.

A tünetek jelentkezésekor egyből tudtam hogy én vagyok a ludas. Leeresztettem az egész tankkal. Raktam bele 1 lityó benyát. Feldöcögtem a kútig vele, aztán kapott 19 liter EVÓÓÓÓÓÓ Csúcsminőségű benzint!

Szeghalomig megkergettem 180 - 200 - 260 -al. Faszaság jóvilág van!


akkor már 72000 felett jár a gép ha jol számolom..../60000-el adtam el./
Figyu csak! Mikor mentem "nyaralni",túrázni Korzikára!,,,,a túra előtt megnéztem a guminyomást,mert hát meg volt pakolva,megnéztem az olajszintet,töltést,akksi töltöttséget.Ennyi. asszem 4100 km-t mentem összesen vele a 11 nap alatt!
A minap érdeklődtem felőle,,a Mazsi mondta hogy április óta 12000-et rakott bele az uj gazdi! .Ezen idő alatt csak a kuplung bovdenje szakadt ha jol tudom.. hát ennyi.... ZX-9R!
majd a lackó én hálllistenek nem értek hozzá
Köszönöm! Remélem idén még belefér egy hosszabb gurítás. Ha már idén másodjára cseréltem benne olajat, jó lenne kihasználni. Ja, és egy szösszenet. Néha átszaladt a fejem, hogy mi lesz ha elfossa magát a 2500km alatt, mert a hirdetett járgányokkal ellentétben ebben már több mint 60e van. Hát nem fosta el magát, egy nyikja sem volt, sőt egy nyikja sincs, mióta nálam van. Rossz gondolat sztem magyarországon km óra állás alapján motort választani, és nem szabad elhinni a 30 ezres és stb. mutatókat. Persze, tisztelet a kivételnek. ... nincs azzal baj, ha már valamit használtak, csak szervizeljék. ez kawasakiból van!
2001es, hahaha vajon mekora repedés van a vázán?
Az a kályhacső amit eddig szétbaszott a hengerfejben azzal mi lesz? Új hengerfejet is ad mellé?
A sötét plexin meg ha ő átlát maga csák norisz.....
30eKm is vicc, ennyit 1,5év alatt megy az ember...
a cimbora gép volt 550-ért vitték el pöstre, most már árulják, és a volt tulaj szerint röhelyes dumával
kiskancsó, ha 8 baron nem fúj ki akkor jó.
úúúúúú bazzzz ezt hol túrtad
Ja erre gondoltam.
a bogyesz azt ígérte hogy bejárassa a zx6-ot, és gixer 1000-et csinál belőle.
Klackó,vagy csimbi mondjatok valamit erre a gépszörnyre.Mindene működik csak a hátsó gardán van eltörve . Érdekelne az ára kb ill a típus hibák stb.....
Gratula,a túrához.