Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha lesz időm már újra csak a váza lesz meg. most megint 2-3 év pihenő. B
ha betonozok akkor a B-t viszem
Gyöngyösi
Gyöngyösi Istvàn? Gumipók?
te...... a nevét megnem mondom Szekinek egy haverja
még nem alakult át gixer 1000-éééééééééééé
remélem a héten nem betonozol
Értelek. Kìvàncsi vagyok kigez vitted.
Én ősz végén tervezek egy nagy àtnézetést, rendberakàst.
olajcsere már volt kettő de azt mér éppen meg tudom csinálni szelep,lapkázás,inyektor beállitás.....kicsit dadogott alapjáraton,és melegen gázra indult néha
Hát nem semmi. Le a kalappal Szeki előtt.
Mit jelent hogy szervizes? főtengely vagy csak olaj csere?
szervizes az enyim,Debrecenbe van,és Szeki volt olyan kedves,hogy ide adta az övét amivel hazajöhettem
Cseréltetek? vagy mi? Kölcsön?
még meg van a haccáz
te klackó, ez egy jó állapotú 99-es zx9R ára.
festék már nem be fakult hanem bele égett a lemezbe. a motorteret a tavaszi zápor mosta utoljára. és a kozmás lakat ..................................
feszítessz mint barna gyerek a ................
Lackókám nem kell erre külön topik
Inkább azt mond meg milyen jellemzők változnának meg a trakeszon akkor, ha bennehagyott váltómű mellett egy zx-9 erőforrás lenne belefaragva
Így tudunk a témával topikon belül maradni

bogyeszhoz jöttök?
mint majom a köszörűkövön
Csak ajánlani tudom a horvát utakat. Amerre jártunk sehol nem volt se egy kátyú, se semmi. Van ahol utfelújítás miatt szűkebb a két sáv, de az aszfalt sehol sem hasonlít az itthon megszokottra. Nekem bejött. A sportdobra senki sem panaszkodott, mondjuk az enyém nem egy kályhacső hangú repedt fazék hangú valami, a rendőrök is csak néztek banbán, hogy húúúú.... :) Szarnak ott rá mindere, mikor nyaralás szezon van, csak kőccsed nyugodtan a pénzed.
Jó képek! Jövőre mi is ide tervezzük a túrát. Horvátországban nem lázadnak a kipufogó miatt? Mert azt mondták, tőlünk nyugatra például harapnak rá.
Szia!Gondolom meg akarod venni...
Tehát:ez egy Zetor 5611,ami a korához képest egész jó állapotban van!Szinte gyárias mindenhol,eredeti 95-ös motorral!Feltételezem hogy a saját gazdaságban használnád,ezt a legendásan keveset fogyasztó de elég fapados gépezetet...Arra elég,két fejjel elszántogat,megcsinál mindent amire kitalálták!Ebben az állapotában az árát 550000 és 650000ft között tartom reálisnak!Ha van még kérdés írd meg bátran,tíz évig volt nekünk is ilyen!Nyitunk neki egy topicot a sportmotoron!
rá kénne magam szánni, és menni vele egy kört. milyen a fighter feeling.