Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Horvátba nekem is ennyit evett,,pont így!
én értek mindenhez
mondjuk heggelni nem tok
de a kivétel erősíti a szabályt
Te, valamit félre értettél. Mert nálam egy sámlira is 7 hetet kell várni. pedig 10perc alatt meg van. Csak, mire sorra kerül.

Legközelebb, ha hegesztesz, vidd el bevizsgálásra, no majd utána mond, hogy könnyű.

Én nem is értem ebben az országban minek a szaki, itt úgy is ért mindenki mindenhez.

Nagyeszűkém.
Igen, azt én is észrevettem. Nagyon jó minőségű. Bár míg itthon OMWnél tankoltam, attól is kezdett fehéredni. Hogy haladsz a kormányteló projekttel?
beszéltem a csákóval gyöhecc! felhíjjalak?
a horvát benga kitűnő minőségű, a cimborám onnan jött haza vele a 900RR el, hó fehérre égett a yoshimura perforált csöve . 4.8L 150-es átlaggal, de volt ahol 200 felett is jöttek, akkor adták át az autópályát de még nem volt fizetős.
Nem eszi le a gyatyám, két személlyel megpakolva 140-150el is 5,3-5,5ös átlag jött ki. Szinte már el sem hittem.
Üdv 9esek! Tegnap értünk haza Krk szigetről. Szép táj, bitang jó utak, 10nap. Mindenképpen megérte. Ismét bebizzonyult, hogy a 9es, egy nagyon masszív, strapabíró motor.
co-val kifejezetten könnyű és gyors hegeszteni. Amire a lakatos 1 hetes munkát mondott elkezdtem reggel kilenckor aznap ebédre készen volt
no ennél nagyobb bibi ne legyen,de látom tanultál a múltkoriból és rajtad volt a ruha.
Ezzel én is kűdeném ez nem kunszt
Ha jó a program akkor csak a zőőd gombot kell nyomogatni.
ha jo a program meg a pipi is tudna vele varicskolni
semmivel nem nehez hegeszteni ha tudod hogy hogy kel
Mint a sima 48.00 nál.
mas az elet helyzetunk pipi ennyi
mar mint minel ?
Rá se bassz rozsdamentessel nehezebb hegeszteni.
Ezt csimbikém nem tudom, ezt te tudod
Én valamikor kölökkoromba ívheggeszteni próbáltam egy bisz-baszt egy bigyóra, de állandóan odaragadt az a szar elektróda hiába áligattam én az áramerősségen Pedig fater azt mondta ez ilyen-olyan fasza rozsdamentes páka meg minden Asztán abból a rohadt pajzsból se láttam ki sose Hamar rájöttem ez nem az én szakmám lesz Szerintem azóta sem volt ilyesmi a kezembe
Egyszer mondjuk a pajzsból kivettem az üveget aszt azzal néztem valamelyik napfogyatkozást