Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kezdődik
a mogyoródiak az f1 idején menekülnek hazulról, én a virágkarnevál elől menekülök. jön a sok érdeklődő aminek a fele nem százas
baszod Szeki,ma a csapó utca és a nyil utca kereszteződésnél ma egy faszi behajtott a szembe forgalomba a templom felé csak néztem mit csinál az állat dudáltak rá az meg csak ment
el kellene postáznod
a macedónok !
a forgalmit lemásoltad-e már?
Ott leszek husi meglasdd bazdmeg!
2 fo reszemrol!
Jönnél te is velem, majd azt mondanám te vagy a kuzinom
a siófok rider s videóját megnézted?
szép kis túra lehetett, r1-el
de lehetett látni sport vasakat is feltúrásítva
csomagtartó megfelelő táskákkal, eső gúnya és góóóóóóó
dzzzzssssssssíííííííí
szerintem ingyen visszaadnák
Pipike hagy erősítse az Ukrán flottát!
Tiszabecset felejtsd el Pipi keményen rajta vannak a jardok,most jelenleg ukrán-magyar határőrök közösen ellenőrzik mind a két oldalt,beleértve a vizet is,mivel odaát most háboru van és gyüjtik a 30-tól 60 évesig a bakákat,de ugye sokan nem akarnak a semiért lövöldözni és megpurcanni,igy sivesebben jönnek erre az oldalra..........namost,ha téged meglátnak,és netalántán ellenőriznek és véletlen be leszel rugva,senki nem mondja meg hogy te nem egy ukrán katona szökevépny vagy mivel ugy sem értenék egy szavad sem és a legelső köpködős mondatodnál vissza is vinnének Urainába én meg belefáradtam a magyarázkodásba,ugyhogy ezt a szakaszt mellőzzük
csajokat hozzátok
Na megmértem Tiszakécske-szamos torkolat kerek 400 km-er. Ha jól emléxem a szamoson kareszig 13 km-er. Tehát össz 413 km-er. Nos ne is a Tiszaára gyere ki integetni, hanem a karesz telke végibe gyújcs be egy petróleumlámpát Ha csütörtök este elindulunk akkor érkeztünkre 1 nap múlva számíts nyugat felől
Csak pityusz és csimbi evez én viszek magammal egy tam-tam dobot azzal adom a húzás ütemét és viszek egy ostort, azzal meg ösztökélem őket ha lanyhulni támadna kedvük
Én megyek
Tiszakécskéről indulok egyedül egy négy személyes kenuval, csimbit és pitykót szolnoknál veszem fel, ha valaki útbaesik a tisza vonalán szívesen felfesszük, evező lesz
Bogyeszkám arra kérlek panyolán állj ki a Tiszapartra és sípolj ha meglátsz bennünket nehogy ezekkel az ütődötekkel túlhuzzuk a vizet és becsnél a határőrök vegzáljanak bennünket
Térkép nélkül megyünk
Gyertek mixikém e né késsetek
Szerintem attól még, hogy a feszítő nincs kint, attól simán lehet cserés egy vezérműlánc...
hali lenne egy olyan kérdésem hogy lehet cserés a vezérmű lánc attól még h nincs teljesen kinn a feszítő? néha hallok egy kis becsörgést felőle!
en elvileg megyek meg pityko is
fórumozók! jó lenne valami létszám,hogy kire lehet számitani,ki jön,ki nem ezen elértek 20 922 3093
meg jött
megy a következő
itt már el is ment
itt már ömlik