Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugye hogy hasznosnak érzed?!
ööööööö,te láttad hogy ide adták?........... me én se
Gyááááááá, nekem akkor sem szimpi ez!
Akkor az nem lesz gáz. ha nem gond akkor péntekig szolnék hogy kell-e mert még meg kell néznem hogy belefér e a költségvetésembe.
tengely gombám még nincs , de már látom hogy lesz .......
Oszt az idom?

kifúrod
a kiegyenlítő tartály megfúrod, PP víz szerelvény anyaggal hegesztel bele egy 20-as PP csődarabot és meg van oldva. ne dramatizáld túl. ha nagyon eredeti akarsz lenni akkor veszel egy + kiegyenlítő tartályt
Okés.köszönöm
már kérdezted. van, ma válaszolok.
Ezek szerint senki nem tud eladó generátor deklit?
apropó
A trélerhez volt-e forgalmi?
azért nem állitottak meg a rendőrök,hót részegen,8emberrel a dobozban és kitört lámpályu utánfutóval........mert ott már semilyen szabályok nem vonatkoztak ránk
Csimbi itt úgy néz ki mint egy jólakott napközis
Bogyeszkám van-e arról fogalmad, hogy mi szatmárcsekénél a homokpadon már ukrajna porát rúgtuk
Ahol az evezők ki voltak rakva a földbe állítva az már rég ukrajna volt.
Google mapson tisztán látszik
Apàm lezàrja a vitàt egy mondattal.

"Fiam, nem kell elesni! "

Oszt az idom?

Abban igaza van hogy az az idomtartó fulecske nem ep ezt a célt szolgàlja. Nekem is oda van egy par bukógombam csak Gyöngyösi feszt leszerelte és oda adta haver kezebe azzal a par mondattal, hogy minek ez rà csak elcsúnyìtja ha mar esel egy jót ott mindegy mert akkor ez a ful törik....

Azzal a kozepen valo ket ful kozotti merevítés erősìthet rajta...
akkor tegyél dekli védőt.........olyan is van már
fasza én még ide is tettem,és mindjárt nem a deklin csuszik
Nem, nem értesz. Nem azt mondtam, hogy egyáltalán nem lehet feltenni. Hanem hogy nem mindegy hova és hogyan teszed fel. Vannak csavarhelyek, ahova ugyan betekerheted, de esetenként több kárt teszel vele egy esésnél. Ha megnézel pl. egy R&G szettet akkor nem véletlen, hogy a C-n a gombához egy másik fajta víztartály kellene, idomkivágás...nem véletlenül, ugyanis motortartó csavarhoz kell rögzíteni. Ha letörik az a kis fül a vázról (netán még el is tolja), ahova pl. te is betekerted, akkor lehet majd fejet vakargatni...
hu_dw egy kis segítség. Keresd a bukógombát :)
Ja csak 98-99-re éppenséggel nem egyszerű bukógombát varázsolni, mert nincs felfogatás neki.
Bukógomba a 9-re,megoldottam,a hengersor előtt át van hidalva a váz,minden csavaros:
Verseny kizárt,nem vagyok már annyira fiatal.Rendszert meg készítek majd a szezon végén,hátha nem lesz annyi munkám,ahhoz gondoltam a szűrőt.