Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aszotok?vagy csak nekem van suzukim?
oksa
ha van ha nincs felhívlak papa, nem kaptam még választ
nem hivtál Szeki,gondolom nincs Yamaka plexi
boldog szülinapot. ESZTER-nek!
És melyik a kipufogó?
Kicsit nehéz dolog volt,mert a jobb oldali kormánykifli csavarjánál pont a végállás van, és azt ki kellett kerülni, azért nem annyira kecses,de működik könnyedén,két órát játszottam vele.Azért kösz!
Nekem tetszik. Az àllórész lehetett vón szebb is. De be vallom én sem tudnek szebbet. Tehat jónak tünik.
Tudsz mèg nagyobbat fogni?
Szabin vagyok ithon, kimentem kétszer süllőzni vagy harcsazni. Bànnà màr a fene csak jönne valami. De nem jött.
Szeki nem tom, ez a két kép hogyan passzol
egy felmálházott szamár és egy bakter-bitter keserű göngyölege egy csapba hajintva
Mindenesetre fényképezőt hozzatok bogyeszhez, az enyém most nyiffant ki, kicsit megáztattam, mikor benne maradt a csónakban
Majd rakok fel képeket új egyéni rekordom született amúrból ill. összetett rekord, nekem is sógimnak is
Na mizu kiengedtek a garázsbú fazi
szervizelnek
érthetően magyarul beszélj,ne macedónul már nagyon érted a nyelvet
Vettem egy kormány lengés csillapítót a gépre,középre akartam ,mielőtt valaki megmondja hova kell.A felfogató konzolokat magam készítettem,foglalkozom kipufogókkal és sok minden mással is.
Az én feszítőm meg be volt állva,kiszedtem oszt ott állt valahol középen aztán megjárattam és jó lett,összerakáskor meg megtoltam egy pálcikával,egyet kattant.
ugyan olyan,de vettem valami wynnis adalékot ami tisztitó,szelepeknek,meg a karbinak,injektornak is ha abba rakják,könnyebb a hidegindítás,és sokkal csendesebb lett,ja meg 3decivel kevesebb lett az átlagfogyasztás is.
Külföldi fórumon azt olvastam hogy amennyit kijön a feszítő magától arra még 1 fogat kézzel kihúzzák a lécet, nekem is ki lett cserélve új lánc, feszítő meg vezető is és szinte semmit nem változott a hangja.
szeki a forgalmi másolatát várná
Heláááó! Megyegetnek a 9 esek?
Szeki szokta mondani:Nezdd meg a feszitot hogy attugrott e!?
Neha nem ugrik a fogas lec vagy mi a fasz az.
Ezt nem ertem ki cserelted es? :D ugyan olyan a hangja azt kivetted belole?:)