Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a baj, hogy sok pénzhez nagy arc tàrsul. Nem kérek a tàrsasàgukból. Kerülöm az ilyen emberet. És tiszteket a kivètelnek!
' sok a beképzelt majom'
lehet vannak olyanok akik pénzzel tele vannak, nekik minden mindegy és mindent megvehetnek, így azt látod hogy beképzeltek. csak többet megengedhetnek mint te vagy más.
Hát én nem mentem. Sok a beképzelt majom ott. Indulni meg minek, csalnak mit az állat még utcai kategóriában is.... Szar lett nem olyan már mint volt jó párévvel ezelőtt.
A világért sem zavarnék bele a beszélgetésetekbe!
most hívott gixer sanyi cimbora, kunmadáron van. lézengenek az emberek a pálya körül, alig van motor a parkolóban, így legalább lehet látni nincs tömeg. pár sátor van csak akik kitartóak és ott aludtak, vett hambit sorban állás nélkül ami ezelőtt lehetetlen volt. meg is ázott mert ott szakadt, épp eső szünet után volt, pont akkor indították a nagy vasakat. volt vagy 8 új hayabuza 1-2 12-esel ellentétben. pont az eső előtt szopatott meg egy 12-est egy zx6-os, még hadnagy józsi is csak csodálkozott.
ez a gond valamerre
Szeki,nem csatangolunk kixcsit valamerre?
jól van na.........vegyed a 10-est............de amugy is a killernek irtál
2. jó napot.
Bogyó van rendes motorom, de a 10-est szerettem. 800-at megér nekem, kb. annyiért adtam el az enyémet is. Januárig csak lefelé mennek most már az árak. Annyira nem tetszett meg hogy felhívjam...
már már malydnem 2006-os
Annyit nem fog esni.
esik még 200-at és meg is veszem
csutka jó lett
ez 200 000ft-ot esett 2 hét alatt.
En meg eladtam!
Szeretem, nem rossz vas, keveset fogyaszt, injektor, katalizátor full extra Ide Budipestre fasza, egyszerűbb vele közlekedni, mint a nagyobb vassal. De valójában az asszonyé
látom nem töltött el nagy élménnyel
Nekem van Suzuki robogóm, ma már mentem is vele
csak neked van...