Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg aztan 12 oraban piritani 3-350 amperal meg faragni a szenelektrodaval eleg kemeny am
igen nem keres de nem is minden melos szivja napi 12 oraban az argont meg az ozont es ezektol az anyagoktol nem nosz nagyra es egeszsegesre ! mint irtam latom mar hogy itthon is lehet jo penzt keresni ha el megyek egyenivalalkozonak 3-3500 forintos rezsi oradijba akkor meg keresek annyit mint kint ! de ugy nez ki hogy idenre ebbol meg nem sok minden lesz !
Jogos. Vagy a megkeresett pénzt lehetne nyáron forgatni.
hát kecskemét nem olyan messze van tőled, ha ott 1400 ft kapsz óránként és napi 12 órát kell dolgozni az napi 16800 ft
Ha csak ezt 20-al szorzom egy hónapban 336 rugó
Ennyit szerintem nem keres minden melós
Igaz külhonban talán több mint a dupláját keresed, de mindíg sírsz, hogy utálsz ott lenni. Én a helyedben kijárnék a szarabb hónapokban, mondjuk novembertől-áprilisig fél évet meg hepáznál itthon, aszt vagy elszegődnél inasnak vagy kőtenéd a megkereset zsét
szolnok es kornyeke az brutal katasztrofalis 800 nettokat adnak a ciganyok vallalkozok vagy el mehetsz cegesnek 100 ezere 2006 ban kaptam hevesbe 800 nettot csak akkor meg volt 225 forintos nyal a benzinkuton kecskemet es pest mar nem olyan rossz 1300 1400 forint de a 12 ora az minimum ja es a rohadt indian el ker erted 4-4500 forintos rezsi ora dijat ! van itt penz csak a melos nem kapja meg ! az idei evem mar halot de legalabb latom hogy itthon hogy lehet penzt keresni !
ennyire rosszul fizet a hegesztés
szar a lánc meg nincs keret rá

http://youtu.be/uSodCuo73ig
motor miért nem? lenne pár füstölni való gumim
kár érte
Fékpedált Minek? Dobd ki a picsába az utca végén sem használtad
csak nagyon felmelegítve!
a fékpedált kéne valahogy vissza egyengetni......ennyi
majd a horog után kötjük őket
jol van majd hilak ! az nekem is jo volna mert delig dolgoznek egyre fel ketore otthon volnek es akkor johetnel meg szolok a nagy fejunek is ! motor az most biztos nem
Bogyesz Bácsi,
Örülök, h nem lett komolyabb bajod, meg a Gixxernek sem...
Nem biztos hogy jól jöttél volna ki belőle. Asszonyba belementek a Tesco parkolóban (ő állt)
ad1 magán terület nem jöttek ki
ad2 telefonban azt mondták ő lesz a hunyó

Legalább nem lett nagy bajod.
rotyog a lekvár
a képen még a sárga darázs van megdögölve,csak a vázolás miat tetem ezt a képet
itt történ,én jobra akartam menni, a csaj meg jobról érkezett, a bal oldalon,és szembe akart jobra befordulni
az eset ugyan ott történt ahol a sárgával feltöröltem a flasztert csak itt most eljutottam a kanyarig........téleg lassu voltam,fordultam jobra az ucánk végén,ahol is egy a picsa a baloldalt jött velem szembe..........othagytam a picsába,én hülye.......monta a rendőt cimbim hogy azonnal rendőrt kellett volna hivnom,most uton lenne az uuj ruha,az uj pedál és az uj pufó
Majd összecsörgünk.
Nekem még kb. csütörtökön derül ki, hogy kell-e egy 300-as kitérőt tennem, eddig úgy néz ki, hogy igen szerintem dél és kettő között kőrösön vagyok, ugrok át a másik verdába aszt menek. Pityusz befér még 3 üllős a toyó.
(bár igazából jobban örülnék ha motorral jönnétek, elvileg ez egy motoros tali)
Vagy bedobjuk őket a puttonyba?
macskával mi lett?