Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugy latom megerte az az egy kör.
nemsoká megyek..............edzed a macsekot
http://youtu.be/aQeIDhz-_eg
jaja,montam is hogy vigyél belőle,mert egy csomót itt hagytál a kertbe
Lehet akkor csináltad ezt a képet
nekem jó volt az ülésed mikor összetörtem magam 2 napig a buszcsiddal mászkáltam..........azt hogy merrefele,már nem árrulom el
Kösz sedu de nem köll mer két baleggyest nem bírok beletenni.
Tény, hogy az üllést nem lehet jól hátratolni, tehát hosszúlábúak hátrányban Nekem pont jó teljesen hátratolva Az üllés pont annyira kemény amennyire kell, oldalra meg jobbról tart a kartámasz, balról meg az ajtó Az enyém is cigiszagú, mer má egy párezer szál cigit elfüstöltem benne
há persze......váárjatok máááá!
jaja,mindig hátul megyek,énbelém ne jöjjön senki.....ugy is utól érek mindenkit
Ja, integecc, mögötte, oszt kajabász, hogy várjá meg!
fasza hát,nagyon stabil,mérges is,és a 9-eseknek csak integetek
na oszt mi van a hétöttvene? milyen, fasza? Egykerék?
cibere hasszáz nállam is volt pár napot,denem egy villám motor,nem mérgeskedik,szépen huz
A kupecé volt nem szekié.
Beszarok rajtatok!
Szeki, átvettem a happy mealt, frankós!
Akkor van egy eladó gyári ülésem neked. A bal oldalon a vason ülsz, oldalra új korában se tartott semmit, a fejtámla annyit ér, mint a tükör, a háttámla beton kemény és ez még cici szagú is. Nehezebb is mint a másik.
Ráadásul alacsonyan van, és nem is lehetett eléggé hátra tolni. Az új ülés már jó és nem is került sokba. Ha erre jársz próbáld ki, és te is nézegetni fogod a hirdetéseket "rendes" ülések után.
Rendben köszi
nekem ez a 3-ik hajeszom. Minbe ugyanez az üllés vót. Nekem tök bevát Mások a méreteink
Nem tudom! Régen meg voltam zavarodva a 600 RR meg az 1000 res ciberék után. Ma már ne m vennék csak ha pár éves.
De az árukat a régiek nagyon tartják!
Ha tényleg jó a motor -kétlem- sírni fog utána a CBR-en ülve
Ha nagyon érdekel hívj fel, elmesélem