Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy is vettetek?
szevva megvan a nagy ótó
2X is dolgoztál
Igen,na meg a dugulásokat, csőtöréseket,az idióta megrendelőket,és a lift nélküli társas házakat.
Vonzod a 9-eseket!
Na ma is motorok közelében dolgoztam.
Na ma is motorok közelében dolgoztam.
Jó estét.
Na azért ne kezdjük el egymàs faszàt szopogatni!
Igazad van. Megtértem: asszonynak japán autó (Toyota), nekem Japán motorok (Honda Yamahák), most jött a busz.
Az ülés kibaszott szar benne, a tükörből nem lehet látni, viszont 600,000 km után még olyan a hangja, mint egy új autónak, váltó is hibátlan.
Cseréltem benne olajat és gázolajszűrőt, utóbbi elég szivatós, mert törpe kezű japánoknak tervezték, egy 20 centis helyre kéne beférnem egy 45-ös kulccsal
Csak érdekesség: ha munkanapokon minden nap mentek vele, akkor napi 300 km-t gurult belföldön. Nem volt ideje még elromlani se!
Holnap veszek bele ülést.
KÖSZI! A szobamotorosok ilyenek
A Skoda elkelt már, most egy V8-as mustang épül és egy turbós Rx8-as mazda. Lassan elkészül az RD350 cafe racer is.
Szekibá, sikerült "csutkázni" már?
mélytengeri hálás köszönetem... :)
Ez 95-97 ZX6R-re jó, 9-esre meg 12-esre szinte biztosan nem...hacsak nem a B-re...
Kicsit bonyi, de innen letölthető: link
Kelleni fog a kicsomagoláshoz jelszó, az is ott van az oldalon.
Sziasztok,

Szeretnék megszabadulni egy gyári kawasaki kipufogótól. Azért került hozzám mert azt hittük jó lesz a Hondámra (nem tudtuk akkor még, hogy kawa) 95 mm lyukközép táv.
Ezekre jó!
KÖSZÖNÖM az infót NORBRADAR-nak!
Teljesen használható állapotban, 1-2 kisebb karcon kívül nincs hibája. Áron alul 18-ról indítok.
Üdv. Hétvégén hoznak 1 zx900c 1998as gépet, elektromosan kellene rendbetennem... Ledesitenem stb... hol találok én 1 service manualt hozzá...? végülis..csak a fejidom..műszerfal szétszerelés lenne a lényeg..meg holtalálom az irányjelző relét... hányvezetékes..meg ilyen infók kellenek...
Ezt a megszólítást most eltaláltad, barátnőm is így hív. Kezdsz személyeskedésé válni ez a beszélgetés.
Lovagolj csak a nick nevemen, majd megunod. Elegylőre nem igazán tudsz fogáspontot találni igaz? Szar ügy.
itt is volt,de sietett is haza
Buksi!
"Gyerekes beszólàsaid, ovodàs kori sérelmekre, traumàkra vezethető vissza. Tedd tul magad rajtuk! "
Azért ezt mindenképp tükörbe nézve is mondd el. Vajon mi vezethet odáig, hogy egy fiatal ember motorgyilkosnak nevezze el magát? Csak nem elvették a plüss macidat és gondoltad ideje befeszülni, ha mással nem hát egy ütős névvel, s mivel a Zorro meg a Pókember már foglalt volt ezért úgy gondoltad ez a legjobban rád illő.

Egyet azért ne felejts el: ha egy pincsit pitbullnak hívunk, attól az még csak egy pincsi marad.
Igen igen mindenféleképpen folytassátok, kezd lapos lenni itt a fórum
Ha nem történik valami akkor kénytelen leszek a gixi fórumba átsurranni egy kis balhéra
Sedura visszatérve én pont máma beszéltem vele, vett végre egy jó kocsit magának d4d hájesz ő már révbe ért
ha valaki ezt keresi!?
Valakinek van rossz AC pumpája amiből folyik a benzin?
Lényeg a tekercs ne legyen zárlatos.
Az se baj, ha a mekszakitó bütyök kopott.
Az arra nem mondtam semmit. A kullemet minositettem. Ennyi szerintem a kepen lazszik. Eladtad? Ugyes vagy. Folytatni ugyan mit? Gyerekes beszólàsaid, ovodàs kori sérelmekre, traumàkra vezethető vissza. Tedd tul magad rajtuk!
Ez jóóó... ezen jót nevettem!