Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocikám!
Téged nagyon könnyű elkápráztatni, bár nem ez volt a célom. A tükör és a féknyergek elkeltek és ezúton is köszönet az üzletért a Vevőnek.
Mivel úgy éreztem, hogy leszólod a motyómat + egy másik fórumtagot, most megosztanék pár gondolatot Veled:
-Az ár nem azért volt ennyi, mert szar, hanem mert kupec vagyok és számomra az a jó üzlet, ha elégedett a vevő, mert az a legjobb reklám(ha neked lenne szükséged egy ilyenre vszinűleg a duplájáért is megvennéd és lobogó hajjal puciznád a happymeal-eket belőle)
-SEDU-ról(hozzáteszem, hogy soha nem találkoztam Vele és még telón sem beszéltűnk) Olvasgatva a fórumot láttam, hogy kapott hideget-meleget egyaránt. DEEEE mindíg a frankót mondta és soha nem az volt a szempont, hogy kivívja mindenki elismerését vagy Ő legyen humor harold + aki ilyen hülye, hogy az adatlapjára berakjon egy ilyen súlyzós képet az számomra ARC . A skoda kupéra meg geca irigy vagyok.
-Amikor kimentél a játszótérre és mondtad a kis pajtásaidnak, hogy beregeltél egy fórumra és a nicked MOTORGYILKOS, akkor egyszerre dobták el a homokozó formáikat és megerősítettek benne, hogy mekkora űberkirálygigakemény srác vagy, tényleg úgy érezted, hogy révbe értél?

Ne legyél már ilyen nyomi, de ha gondolod folytathatjuk ezt a szájkaratét a többiek szórakoztatására
Ménem kocsiva jársz dolgozni? Mé motorra mész?
Ahelyett hogy elkezded tekergetni bolond módjára, mérd ki a sag-eket, állítsd be az egyensúlyt az előfeszítéssel és onnan kezdjed el állítgatni.
lehet rajta javítani
puhábra kéne venned
szerintem a berugózást tekerd gyorsabbra elől hátúl
Szerintetek fűtóművön kéne csavarni vagy mi a tökömet csinázzak azzal hogy ha az asszony mögöttem ül sokkal stabilabb a kanyarodás és kiszámíthatóbb mint mikor egyedül megyek. Tudom hogy a súly miatt. Egyedül gizdáskodik kanyarba velem. Mondtam hogy felszedek még 60 kilót oszt megoldódik. De vajon futóműállítással meglehetne ezt orvosolni?
Na most elkápráztattál, mint vak macskát az autóreflektor!
hétvégén díszruhába lettek húzva a vadak
Ez a én formám mindig olyan helyen dolgozok ahol van egy kilences.
1. szevasztok motorosok.
Amikor előszőr odaqrta magát a földhöz na az volt nagyon nagy
A többit kiforogta. A sebesség sem lehetett kicsi, abból itélve hányszor átfordult a zűd
Valamelyik kommentelő írta is alatta, nos a sportmotort ugyan elvesztette, de lett helyette egy fasza naked
láttam már közelről ilyen fej átfordulást
Ezért nem egykerekezek. Debrecenben volt egy haverom, pont erre vette egy DRZ-t. Eleinte csak a motor tört aztán a gazdája is
Azt hittem megfogja...bár érdekes a leírás, hogy belekapott a szél, de egyszerűen csak balfaszul tette le szerintem, bár nem vagyok nagy egykerekes szóval innen nem akarom megmondani a frankót. De az a durva, hogy úgy odakúrta a sisakját, hogy elrepült a plexi
Hát igen, ilyen a szerelem
Viszont találkoztam gyermekkori pajtásaiddal és mondták, már akkor is nagy kópé voltál: kavicsot dugtál a popodba, hogy szúrja a kukijukat
Egymàsra talàltatok!
Egyet szoktak annyiért adni, jó az ár!
kereslek
Meg hát!
Kiszámolhatnám a túlélési esélyeidet, de annak nem örülnél
10-ért egyenesen a gyárból dobozban, bírnád mi
Adatlapomon
ha megvan még a tükör érdekel cim adatlapon
Hűű hát erre is ráfér egy pucolás. belülről biztos van pár happymill!