Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A GP-ben a karbon vázat a duki alkalmazza már.
De akkor ha könnyebb miért csak a Ducati alkalmazza? Versny pályán ahol minden deka számít miért nem alkalmazzák? Vagy ott már karbonszálas könnyített NASA-s vázak vannak? Én hiszek nektek mert naív vagyok!
Nehogy azt hidd!
A gyárinál több mint1 kg-al könnyebb lett, és még van min faragni!
Már készül a következő! Illetve tervben van ugyan ez alucsőből!
Megmérettem egy másik 9-esen és azon is 25,5
ne köss rá fogadást, a Ducati váza pl elég könnyű
10 éve is ennyiért vettem ilyet
Nehezebb!
Igazad van!
Igen.
A gyári nagyon konnyen megrogyik.
Ez nem.
állitólag erősebb és javitani is occobb
Az csak fél csőváz! A zaz a váz hátsó része a lengővilla forgáspontal együtt az eredeti és csak az első fele van csőből.
Az első telibe csővázat Itthon Tompi csinálta.
Elsőnek MArcuséknak volt csővázas miújság Debrecenben. Úgy látom hódít.
igen,Ő a Pipi rokona
Ő a Tompi.
Már neki is készen van a teljes csőváz.
Nem. Ez a haverja.
ez Tompi,nem?
nem az ilyen dolgok tartanak vissza Szeki........hanem a 100Km-er fosrakás szar ut,trafi,meg hasonló nyalánkságok de lehet elgurulok arra
Erre kellett.
Jaaa a hűtőt elfelejtettem.
Kapott valakitől ingyen egyet. Csak az also három sort levagta rola mert lyukas volt.
Igy jobban elfer neki azt mondta. 636-ra teszi fel.
Haverom rá is mozdult.
megnéztem a bulájt , kívülről...........................
épp akkor dobtak ki egy seggrészeg paraszt csapatot a rendészek, mert egy pöcs -seggrészegen- emberkedett.
a színpad előtt egy tucat érdeklődő, szerintem a ricse után maradtak ott bámészkodni. épp az APOSTOL zenekar hangolt, kérdezte is a csákó a tömeg-től hogy mi a faszt keresnek egy motoros találkozón?
több 50-60 as korosztályút láttam mint 30-ast
épp a mellszőrzet nevű versengést pörgették le
az kérdés maradt számomra hogy mi a fasznak visznek quadot motoros találkozóra, épp ki akart vonulni 2-3 négykerekű mikor a zsekák a bejáratnál pózoltak
szal bogyesz ez egy olyan buláj ami felejthető lesz sokaknak, az előzők sem voltak sikeresebbek.
Ja de bocs megjött!
Hááá nem küldtél baszod!
Most jöttem haza, oda voltam visegrádolni. Sosem voltam még ott. Hát elmegy elmegy, de nem vagyok elalélva túlságosan tőle... Szar az út... Meg rájöttem hogy nem tudok motorozni.