Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Villanymotor
Olyan hangja van mint a metrókocsinak
téptem a zx6-al nánásra, és böszörmény előtt egy ütést éreztem a térdemen , na akkor szakította le a menetszél. mire vissza fordultam már nem volt az úton, talán az út menti dzsindzsában lehet valahol. 160-nál lelépett a geci.

sykes behúzta portimao 1 et is.
Elestél?
üdv! tegnap elmaradt az egyik térdkoptatóm, honnan érdemes vennem ? ebay vagy mo.-on?
Ott a pont. Ezt benéztem. bocsi!
csak nem volt otthon kp,és azt gondolták evvel a járgánnyal ki szúrják a szemem.
A benzinpumpa?
Irány motorozni!
Sőt ha égéstermék a hengerfejen beizzik, detonál és akkor sem áll le.
Ha levegőt szív akkor se áll le...
Morgen!
AC villám DC
AD=AC
Vedd le a AD hátuljáról a műanyag fedelet, és ott meglátod az elektronika milyen állapotban leledzik.
Vedd le a csövet a karbiról és fogd be erősen, ha attól sem áll le akkor elektromos baja van. Vagy örök hajtós lett mint a bicikli.
probáld meg úgy hogy dobsz egy 1-est nyomod az indító gombot halod hogy el kezd tölteni az ac ha el kezd spricelni orrba szájba a benga és el engeded a gombot és meg áll akkor valószínű szarok a tűszelepeid ha ez a mutatvány nem jön be akkor valami elektronikai problem van
Száz oka lehet. Latni kéne.
Akkor az olyan lehet mint oroszországban az autómata kutak. fater mesélte annó rég amikor volt kint, hogy be kellett hajigálni az automatába a rubelt, amennyit bedobtál annyi bengát nyomott ki a csövön. Nos ők vagy 15 liternyivel több rubelt dobtak be mint ami a tankba fért Az komám nem állt meg addig tolta a bengát kifelé amíg a pénz tartott
Akkor nem tudom mi lehet a gáz.
Elromlott a pumpa. Vettünk bele egy relét, kicseréltük és most megy, de nem áll le.
?
Olyan nincs benne.
Ha a karbiban zárnak a tűszelepek akkor megáll a pumpa.
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy egy zx9r-be hol van az ac pumpa nyomás érzékelője?
Nem áll le és nyomja a benyát mint egy őrült.
Köszi!
kissebb nem volt?
kékvér te ráérő idődben fosataligákat fotózgatcc?
Ma gyenge volt a kínálat.