Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát jah.
elvitték,és ez a lényeg
Tudod meddig vártam mire eljöttek megnézni. Sok kamu érdeklődő csak telón pofázzik. Basznak eljönni...
tudhatnad hogy a halak nem ugy szaporodnak
én elhiszem hogy olyan hosszú aki egy szobában ugy csinálja fel az asszonyát,hogy az még két szobával arrébb van,...........annak hosszú
nekem mar nincs kedvem mokolni igy tetszik ahogy van jovoheten kap ket bakelit karikat meg muszakit ozt motorkalok mostmar vele ! szeki 530-as lancal hogy alsz mert nagyon gatya a lancom ozt nincs 45 penzem ra most !?
Mi ilyen hosszú, a lábad? Mert az kb. 46-nak felel meg
Hiszek neked Majd ha bontod mondd meg mire jutottál...de amit hoztál azon rövidebbnek tűnt.
úgy legyen ötösöm mint ahogy tudtam hogy te egyből elkezded a méretedet méregetni.

na akkor legyél férfi tedd ki amid van
Az enyém pont ugyanilyen hosszú
De azt most nem fényképezném ide be
Talán a műmájer topikba
ez ennyi, holnap este vagy vasárnap bontok, akkor látom mi van
Bár ahogy számolom nem lesz rövidebb. Hogy a picsába lehet ez?
A kérdés, hogy rövidebb-e mint amit hoztál a múltkor.
26.5 cm hosszú van nekem

Csutkát tudsz nekem nézni? Lassan összefele pakolom a motort, jövő héten készen vannak az idomok is.
eltűnt amit írtam
ha tudnád még mit ajánlottak
áááááááááááááááááááááááááááááááááá
amúgy gondolkoztam rajta csimbi.
a te motorodhoz kell egy C-s alsó felső villahíd + két C-s telószár + kormány csutka. vissza kapod a C-s kényelmét, nem kell faragni, a kormány is elfordul a dupla lámpás fejidomban.

ez a cimborám volt motorja 99 C 2000 fejidommal. 2002-es fejidomtartóval.
azon filózom hogy úgy kellene használnom mint csimbi a retró bordóját, majd mikor kiadta a lelkét elengedni vagy 200-ért.
Nem értem hogy a faszba vásárol a magyar, ha arra nincs pénze, hogy megnézze? Akkor miből íratja át, miből fogja fenntartani? Az ilyen vegyen robi kapát baszki ne motort.
ma keresték a zx6-ot kérdezik hol található a gépsárkány, mondom debrecen akkor tárgytalan
a mátra totyikból csentem
Itt mindenki önjelölt kókler csak de azért akad egy segítség keresd zxr-t a 6-os fórumban Ő vérprofi