Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeki tegnap megnezte az Ezerjó tavat.
Sokkot kapott majdnem a halak méretétől és mennyiségétől.
Na feltoltam a gépet Pestre. Csak egy nő akart ma kinyìrni, az teljesen jó arány.(Előzésnél baszik hasznàlni a tükrét. Hétvégén hs lesz időm akkor elugrok megnézem az Esztergomi utat.
6. menet után már nektek se állna fel, csak ha kikötnétek a csillárhoz.
6.-ban nem áll fel?
téleg bitang
A legszebb formájú motor, az a hátsó idom meg első index...ahh
Az az
elviszem majd látjuk.
guma +balos csimpaszkodó
én nem halytok utazok.......160
11 körül szeretnék a nagyfaluban lenni
nem finomkodom nyomom az ipart.
A gumát se hagyd otthon . Megvan a számod holnap mikor keresselek?
oké,megértem........na majd akkor gurulunk az utakon de csak finoman
zsír! Megvan a számom vagy megírjam mailben?
Hozod a hasidomot is cserére? Aztán meg kéne beszélni az anyagiakat is! Mibe fog ez kerülni?
akkor viszek 2 balost holnap pöst!
nem. meglett a rendszám a 6 kilósra. kb 25-30 e ft egy ilyen hétvégi buli. 9900 a pálya nap, 5000 a futó, 10 000 ft-ért tankolok, amiből marad pár litykó, +víz kaja + esetleg gumizás.
na most abból a 25 ből 15-ért tudok tankolni és enni egy menüt + 500km legalább tudok motorozni. nyár van, inkább az utat koptatom most. talán később újra vissza térek a pályára. most motorozni szeretnék, amúgy egyre kevesebben vannak résztvevők, a nézők száma száma közel a 0-ra redukálódott. 600 -as motorkával is egyre kevesebben nyomják, én pedig nem tolok több lóvét a verdába. gyűjtöm a km-ket. már olyan álmodozók keresik nálam a 600-ast akiknek 300 kp-juk van
tehát inkább lenyomok egy jó szezont , lekoptatom a gumit láncot féket és majd akkor elengedem 300-ért. vagy megy vissza a pályára . Solnár Balázshoz is le kell koccanjak , az sem a keretek alatt van.
Holnap? Mé, Pöstön jársz?
Nekem is balos kell:) Szóval a balos foglalt
A kettö menyi egyben pesti postával, vagy föltudod valahogy jutatni?