Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm:)
Vidd a Red Line-ba vagy Ivanicsékhoz (a Red Line-ban is az ivanicsnál volt a szerelő korábban, de talán árban olcsóbbak mint a márkaszerviz). Másba eddig mindig csalódtam, mindig ráfizetés volt vagy nekem kellett utólag mókolni, hogy rendbe tegyem amit elb.sztak. Én már nem bízom senki másban.
Sziasztok kéne egy kis segítség esegy olyan ember telefonszáma aki aranylag olcsón szerel motort , de ért is hozzá !
A gondom az lenne , hogy van egy 99 es zx9 esem .
A letámasztonál nagyon kicsit szivarog az olaj ,de kb 1 csepp 2 nap alatt szoval nem vészes . A masik, hogy ha felválltok néha uresbe rakja és ha valltani akarok osszevissza recseg aztan betudom rugni sebességbe, a harmadik gond pedig, hogy magas fordulaton 7000-8000 körül csörög a notor felől valami, vagy csavar nincs jol meghuzva vagy azt mondták vezérműlanc de aki ert hozzá szeretném ha leirna ezek a gondok mitol lehetnek illetve egy jo szerelő telefonszáma is jol jonne Budapest környékén. Köszönöm.
Köszi! Sajnos most nem fenyeget a veszély, hogy lecserélem...pénz az nincs
ja és az E-hez és F-hez képest fény évekel kényelmesebb a C model
Szeki,7végén buláj debrecenbe?
rám hallgatsz nem cseréled le a C-t csak fék jobb az F modelen nekem a C model jött be a legjobban kényelmes ugyan úgy megy mint a többi bár még az F-en a merevebb lengővilla sokat jelent
Engem érdekelne egy jó 02/03-as de most az enyém nincs eladható állapotban
kérdeztem cserél e ? erre mondta hogy nem nagyon de azért mondjam mim van ! mondom egy fasza kilencesem erre azt mondta hogy azok fasza motorok neki is van egy kettőre nincs szüksége
ugy hogy most imádkozok
szebb mint a kis fejidomos
mit mondott a zrx-es csákó?
Nem kicsit van túlárazva
kispara is megválik az RR-től.
akkor vegyél egy ilyet kawazsoltinál
hja
Ja.
Kicsit le van pukkanva.
Ez is úgy néz mán ki, mintha magasnyomásúval tisztították volna ki belőle a bogarakat
Annyi borda be van hajúva, hogy nem biztos, hogy olyan faszántos a hűtés. Szerintem
Nekem a mastinál így baszott be a klímahűtő, mondjuk annak a vadi új ára is épp 30 volt, pedig az ettől kétszer akkora.
Ez a móri ezerjó?
ezzel tisztaban vagyok de valamit valamiert es ha minden jol megy jovore lesz valami sport gep is mellé
Gyenge lesz a 9-es után.
meg nem pipikem
eddig csak ugyan olyat, küldj egy hossz méretet a tiedről.
eladó a dob is és a tükörtartó is.