Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én itt álmodoztam
érdekes hogy a bejárat csak épp nyitva volt annyira hogy befért egy motor. többen is kószáltak arra felé hogy bemenjenek de bizonytalanok voltak benne hogy nyitva van én is bementem volna érdeklődni, meg sasolni mi a stánjsz.
kb 20 an körözgettek, volt utcai gép platnival, és full pályamotor. mivel még belülről nem láttam így
vasárnap rabócsi ring, voltam a főszervezőnél. mondom fülesnek hogy csónakot és evezőlapátot is adj hogy körbeérjünk vasárnap a pályán. vasárnap
Én ma csak nézelődtem Majd adok én neked fát kécskén
te meg ne álmodozzá zozó szögejjed a fát
Euroring , jó hely
én meg elmentem egy háromórát pecázni, de szart sem fogtam, viszont megittam 4 sört
Én meg mátráztam tegnap. Nagyon jó a 200/60-as gumi. Gyöngyösön esett, így üres volt az út
kabánál utánam fordúlt egy zx 12 R meg egy gpz900R. a 12-es 3 fokozatnál olyan lyukat váltott hogy a 30 centis dob hangját hallottam az autóban több 100m ről.
én főtengelyért voltam a B-be. ótóval
hetente egyszer ! de egy erosebb kor es igy nez ki ez az enyhe tel eredmenye tavaly nem volt ennyi rohadt bogar
Motorszerelés.
Összeraktam a ZRX-et az asszonynak.
Már csak műszerfal kell rá meg egy kis csinosítgatás aztán verethet vele.
Jo sok bogarat szettrancsiroztal. Mosod te rendesen?
használt elkunyerált vezérműláncot füzök be

Viccet félre, amerre jártunk haverokkal elnéztem az embereket, alig fogyasztanak ételt, italt, édessége... Talán kevés a lové? Pedig jobban élünk, mint 4éve

Jó sok motoros volt az utakon! Láttam egy formás seggű csajt is ötvenes robogóval egyedül, csak úgy pucsított hátra a popsija...
a te faludból rendeztem a nénit nem rosz órabére van
jó volt madaras csak szart se lehetett látni a későn érkezőknek

ha kajálni akartál az minimum 2 óra sorban állás
Ugy latom mindenkinek jok a programok csak sok a kocsog. kunmadaras... esetleg csaladi programok...vagy motorkaztok?
Elfordulni te vak!
Máá épp ideje volna!
szegény B hogy mutat a tajlandi 33cm kipudobbal.
ótóval
a kis feketét a képről beszervezhetnéd. majd mi megmossuk
3. de előtte jászboldogháza..........
előtte ide is eljöhetnétek
Bogyeszkám nem biztos, hogy Ő jönni fog
Tudod nekem van egy elméletem mint sztálinnak is volt.
Talán köztem és sztálinapó között annyi a különbség, hogy Ő minden nála okosabbat tarkón lövetett
én meg egyszerűen a nálam okosabbakat nem hívom meg
Mert okosnak elég vagyok én is. Titeket meg (nálam ugye hülyébbeket) szeretettel várlak mint minden évben
MAJD LASSAN VALAMI IDŐPONTOT KITALÁLUNK, ME KÖZELEG AZ IDŐ
Kormánynak minek forogni