Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de gondolkodom.
jó kiengedni a gőzt a pályán és megtetszett a pálya wellnessszzzz a bőrgúnyában fogyok is rendesen, és kimegy a gőz a ...........
szal rám fér az adrenalin, és a tanulás is.
a 10. ledolgoztam a múltkor.
erről a lábtartóról eccccceeeee má beszéltünk. még meg van.........
ne gondolkozz gyere
10. munkanap

jobbos kipufogó oldali hátsó lábtartó konzolod 6R -re megvan? Csak cserélni akarja hegesztés mentesre a srác....
mivel az ezelőtti rabócsi ringi futamokon kb 7-8 x 20 percet tudtam menni, most viszont 4x 20 perc lesz csak a program és még valami koszlott BMW fogja össze fosni a pályát 1 és fél kettő között, hmm ez ciki mintha egy drift napon gixer 1000 lenne a betétfutam .
szal gondolkodom a boldogházi bulin.
nekem is píííííííííííííííííííí-t mondott
a motocool valahol 110 c fokon forr fel
de össze nőttetek.
Mert elsősorban vele szoktam egyeztetni, (ha hagyja magát utolérni ) mivel a záróbulit Ő tartja és egymás bulijain általában párhuzamosan főzünk a csapatnak. ( persze ha nem beleszarik mint tavaly)
Mer nem leszünk meghíva öcsém. Bezzeg ha a fityeszre szavaztál volna ,akkor még egy velneszt is kaptál volna
Nekünk mé nem mondod baszod!
Szép estét mindenkinek. Végre jó idő van tudtam egy kicsit motorozni
Én az előző motorjaimba desztvíz+fagyállót tettem és mindig Castrol Power1 olajat használtam. A 9-esben Motul FL Motocool hűtőfolyadék van és ELF olaj. Mielőtt megvettem, akkor volt olajcsere, úgyhogy ebbe nem volt beleszólásom, de ez alatt a kevés idő alatt semmi rossz tapasztalatom nincs ezzel sem.
megboldogulni
Mi vvan ezzel az ütődött bogyesszal? 3-szor is hívtam de ki van kapcsolva. Mondjuk kemény lehet három műszakban dolgozni, lehet most épp éjszakás volt

Bogyeszkám keressük egymást
kécske időpontját szeretném elsősorban veled egyeztetni
nekem már lenne ötletem
penteken jon valaki boldoghazara ?
Egy kis ajándék new yorkból
Szerintem ez nem annyira választás kérdése, hanem hogy mit ír elő a könyv, az pedig desztillált víz + fagyálló. Én Glycunic ALU/G30+desztvíz 1-2 arányú keverékét tolom bele, azaz -20 fokra van belőve.
Olaj meg ami jön. Idén vettem Agip 5w40-et, de végül a MOL 10w50-et döntöttem bele, az Agip meg ment az autóba.
Ti desztillált vizet tesztek a hűtőbe vagy fagyállót és ha fagyállót akkor milyet?
Illetve a motorblokkba milyen olajat használtok és hol vásároltok alkatrészeket ?
Kíváncsi vagyok ki mit tart előnyösnek és jónak. :D
épp most ajánlanak cserébe a kawáért egy RS 125-öt, rennnnnszámmal forgalmival műszakival
+ egy valami quadot + egy zxr 400 papiros vázat
na ezt add össze full biznisz
az RS 170-200 között érhet a quad 40-et, a váz 1000 ft.
csere
Köszi Tomika
Tudom valamikor még látogatók. A hirdetésben az állt hogy látogatható :) Amúgy azt sajnálnám gajra vágni.