Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én szerelőmnek órás van mutatós
hát azok hülyék! olyan drága a levegő amit csavargat vagy mi a tököm olyan rohadt drága ?
a szarvasi úton van a munka helyem xd A Dél Alföldi kertészet
régen a higanyos volt a legpontosabb, mára már olyan kütyüket lehet venni hogy eszed meg áll!
Ma is arra jöttem haza :)
Szentes
Mindent lehet csak akarni kell. Szentesi vagy Csongrádi vagy ?
Megfogtál lehet szerelőt váltok majd dumálnunk kéne talizunk majd Szarvason ha lehet
remélem nekem sem lesz nagyobb baja.Bízom benne hogy nem valami más okozhatja a fütyülő hangot mikor vissza engedem a gázt.
A lánc kawazsoltitól 12000.- volt ha jól emlékszem.
Csak a láncot, a patront kitakarítottam mert az is lusta volt. A vezetők ön még kopás nyom is alig látszódott. De mint írtam csendesebb lett amellett hogy lehet még elment volna pár km ert.
Drusza nem sok az ,én nem sajnálom de azért ne már egy motoron akarjon meg gazdagodni. Én még a tizest se sajnálnám.
Vezérmű láncot cserélted ki csak vagy a patront is meg a vezetőket?Mennyi most egy lánc?
Az igen. Már hallottam hogy felénk is valaki már egy 10 es kér.De eddig megúsztam. Ráadásul a srác ha van időm akkor előttem csinálja és közben egyfolytában magyarázza a diagramokat. Vagyis nem csak rá mondja.
mindenkinek
Szerintem a szerelőn kívül mindenki sok a munka díj.
mosolyogtam mikor azt írtátok hogy szinkron 5000ft.Nálunk 18.000ft a szinkron
butyi volt aki azt mondta hogy egy barkács házi szinkron teszterrel ugyan olyan pontosan be lehet állítani. Le is hurrogtak érte. Pedig ég és föld. Amúgy mindég leszedem az idomokat amikor viszem szerelőhöz. Addig is legalább belülről is kipucolom.
Siófokiriderek nagyon jól tolják szeretem a videóikat! Jó lenne úgy terelni mint ők.
A stopizzzás nem vonzz!
Aztán melyik nem érte a utat az első vagy a hátsó?
az kibebaszott sok!
kéne egy jó szerelő aki nincs elszállva