Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így is kell, kb. fél éve havi 5-30 közt mikor mennyi fér bele megy szerszámokra!
Meg a tulajnak megkell mutatni mi miért kap cserélendő vagy javítandó minősítést.
De vazze még simán 300at elkéne költeni szerszámra
köszi szeki!

Csimbi azért talált rajta pár javítani valót,köztük olyat,amiről nem is tudtam!
emez meg nem ujjjj!jó motor lesz ez meglásd!
okes az oil csonkot ne felejsd be le rakni a pakba
tegnap este 7 -ig fűtést szerelőztem, ma ácsolni meeeek. remélem vissza hoznak hamar hogy postára adhassam kűdöm.
viszont neked szél pont közelebb van
utólag is sok bódogat klackó!
tééééééééééééépp a volt bringa.
de az újjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
üdv! megértésed kérem de csak privátban tudom kiadni a telefonszámokat. 3-4 szerelő dolgozik a környéken.
nekem szél imre annó az fz 750-be a kettes fogaskerék párt 40 000ft + szét össze + tömítések olaj ért cserélte volna. ezt egy másik szerelő 20 000ft -ból megjavította. mikor átvettem a motort csak azt mondta: ne küzdj a második fokozattal csak simán váltsd el.
amíg meg volt a motor soha nem volt vele utána gond. tehát szerelő szerelő között is van különbség.
kawaszeki@freemail.hu és küldöm a számokat.
Széll Imre kisújszállás. 0630/6592678
igen
A gixert? Hááá köszönöm! Szépen!
Na ha a Vásárhelyi srác nem vállalja be a mocim akkor megkeresem a Szarvasit ha segítesz.
Megosztottam a gépedet fészen ha nem gond.
mi a neve? Dani?
Itt Szarvason. Egy fiatal srác csinálja. Elég lelkiismeretes. És már egy vagyont költött a kütyükre amivel szerel. Ami tetszik hogy előtted is meg mutat mindent ,nem csak ráfogja. Tele is van melóval.
Szia hol csináltattad a motort kellene egy jó szerelő !
zx-pity valamilyen elérhetőséget tudsz adni?
Csak úgy érdeklődés képen. Ki az a marha aki azért vesz motort hogy másnak mutogassa? Le szarom hogy nem nézik meg ,de nekem tetsszen a többi meg elmehet a sóhivatalba.
Köszönöm!
Inkább hívni kell a tűzoltókat, mert felgyújtom.
na ja de meg egyszer meg ragad mar csak a garazsba kel nezzegetni
Engem könnyebben rábeszélnél, viszonyt az asszonyé a motor. Ez tetszik neki, erről leér a lába, kombinált fék van rajta, stb.
Egy japán műanyag motoron ülve nem fog egy másik motoros odamenni a lámpánál és megdicsérni a te motorodat
A pilisben tegnap volt gyári állapotú zx10r, nem azt nézték, hanem ezt a romhalmazt
dobd ki ozt vegyel kawasakit
Kb 20,000 km-t futott motorról átraktam az asszony gépére. Olaj volt benne. Csak emiatt egy komplett blokkot meg kellett venni, szétvet az ideg
A másik hengernek semmi baja. Ide felraktam egy kopott régi hengert, tegnap karistoltam vele a Pilisben, bírta a pesti forgalmat is.
Dugót nem lehet bele kapni, öntetni nem akarok, a hengerfal nicasilos az se javítható rendesen, főleg nem olcsón
Ötletek?
nyilvan tul paszosra lett furva vagy nem megfelelo a kenes