Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1.Helló mindenki.
esély sincs rá hogy belátható időn belül lesz lové.
most néztem gumát
120-190 dragon supercorsa újszerű 28 000
120-190 michelin pilot power 26 000
120-190 michelin pilot power 2ct 32 000
bridgestone batlax 200/50 30 000
metzeler z6 5.5-6mm 120-180 30 000
bt021 bridgestone 120-180 30 000

akit érdekel megkeres
metzeler még a kopásjelző előtt megvágva 6000-et futott.
Én is mindíg megvágattam mikor elfogyott,,simán ment még 2-3000 km-t
Ez a beszéd! Végre máá!
Beszari gumibuzik..
a szomszédban árulnak egy 750-est k4 750-et, mikor megforgatja az érdeklődőknek a srác a szemem kiesik milyen fain hangok jönnek a dobjából. de eddig csak nézelődtek nála.
nézd, asszem bogyesz és még talán jimmi is látta a keresztbe repedt d211gp-met. kibírta a hungaroringet, a hazautat és ha a sors ugy adja még májustól a szezont is. van egy háccsó párja, oszt irány a pálya. inkább fogalmazzunk úgy mint ahogy klackó írt, kellene itt gumi csak ingyen vagy ha fizetnek még ők érte hogy elhozod, vannak akik pl ott spórolnak. nem titok én ragasztatom a fékbetétet és megvágatom a saját használatú gumimat, szövetig megy ez van. én felszerelem még a 160-as háccsót is, rabócsin egy nap 3mm minusz a gumi karikán. tehát nekem mindegy hogy mi az évjárata, minta legyen rajta.
van egy pár eső gumám is, de az esős tavasz már elmúlt pedig oda szántam.
én örülök hogy kipróbálhattam magam a pályán, és vágyom vissza. szeretem azokat a vagány autósokat a kanyarok előtti féktávon vissza szúrni mikor ő már áll a féken én meg még húzom neki
sok okos dolgot megtanít a pálya, pl azt is hogy az 5-10 éves gumi is fordul úgy mint az új. a szemem kiesett mikor a zx6-ot pálya gumival felszerelve lenyomta egy PÚPOS 1.1 gixer 130 max 140-es hátsó gumival. nahhh ehhez adja hozzá valamit, gondolom gyártanak 18-as soft gumit is egy jól felmelegített utcai gumival és hozzáért gázkezeléssel is lehet bemutatót tartani a kezdőknek azaz nekem.
egy barátság nem úszhat el egy félre sikerült üzleten
Vissza hül
És visza hülye
Terhelés . Ez a kurva telefon helyettem írja be a szavakat.
Na akkor a gumi. Az tény hogy minnél fiatalabb legyen. De most is 4 éves van fent. Termelésből ne beszéljünk mert nem akarok senkit megbántani de szerintem az itt jelenlévők és magamat is bele értve. Nem motorozuk ki se a motort se a gumit.. Felesleges pálya versenyzőnek képzelni magunkat. A minden hiába a jó gumi ha fél kör alatt vissza hülye oszt cső. Vagy a másik véglet Gumi túra gumikkal körbe motorozta a fél társaságot. Ezért írtam hogy nekem a puhasága számít. Sorai lehet hogy gnom a helyem. De rohadt kényelmetlen volt a shoei. Eddig a hjc kívűl egyedül a suomy spec 1 r volt paszentos és kényelmes. Ezt úgy írom hogy az anyagiakat is nézem mert nincs több száz érzem sisakra.
500Ft a 3M-es füldugó. Küldjek? Én mindig használom, ahogy a maszkot is 250-ig nincs gond még idom nélküli motoron se
a HJC-t mikor meg vettem és haza vittem már gurigáztam is benne vissza a Shoxba,120-nál ha oldalra néztem,felcsapta a szál a plexit a boltba viszont be állitották a plexi alatti müanyagot oldalt,amit 2 csavar fog............sose tudtam azelőtt hogy ilyenekkel is játszani kell az AGV jó kalap lenne,könnyü,áramvonalas,nem is nagy mint egy 5-ös foci,csak eza zaaaaaaaaj jaj
Nekem az tetszik nagyon a shoei-ban hogy kiseb a héjmérete, így a légellenállásba is. Nem durran be a nyakam, ha 200 fölött nem hajolok le, hanem szép grófosan ülök se.
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak nekem jó. Nekem sem volt annyira zajos, csak nagyon hosszú túrák alkalmával fájdult meg. De a zajszűrő sokkal-sokkal királyabb lett. Csak már picit meguntam, szeretném lecserélni. Van elvileg egy új modell, amiben lehet kapni szép zöldet is, csak véleményt nem hallottam még róla. Nektek esetleg van?

http://shoeibukosisak.hu/index...
sisakokról csak annyit hogy a Grex-től jobbat sosemtaláltam,csendes,passzos,és 15-ért vettem annó csak kicsit nehéz....HJC cs-14 57ezres kalap,jó szar,vonyit visit,sühog,ellenben könnyü és egyszer megvédte a burám,a mostani AGV K4 evo 120ezer (ákcióba 85) tisztára mint a HJC,viszont oolyan könnyü,minta pihe,passzos ,csak ne lenne zajos......amugy zaj nagyrésze a plexinél jön
Nekem sincs semmi bajom az XR 1000-el.
Szerintem nagyon jó sisak! Nekem kényelmes és még csak nem is zajos!
Kezdj el gyúrni, vagy szólja a tesód sírásó hvaerjainak
Minél fiatalabb annal jobb. De az új a legjobb! 5 eves gumit en meg se nagyon vennek. Meg ha ugy taroltak is. A gumi örekszik meg a pincebe is. El lehet hasznalni az 5 eveset is biztos, de én nem cennek. Elvből sem.
akkor rákérdezek.
eladták a leömlőmet, a lóvét meg elköltötték ilyenkor mi van
Gumi nélkül, 14 alatt? Tiszta jailbait