Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csűű, mi van a kis bokorugróval?
hát akkor nem veszem meg.
jó estétt
mé?nem megy csak 291-et?
ezt lehetőleg ne vegyétek meg
jaja... 100-150-el meg lököd és papiros idomosat kapol
milyen gumád van?
tartoznak lovettával, ma rákérdezek hogy mi a szitu. van egy kallódó leömlő rendszerem ahhoz passzintanám.
az árát nem tudod kiárulni belőle
Így is van. Ezt mondtam, hogy amíg van miből, lehet választani. Én akivel beszéltem, kérdeztem, szerelő, tulaj, sőt még itt a fórumon is - úgy emlékszem mindenki a 10w-50 javasolta. Éghajlat függő...
Szeki kell a kipufogó?
lehet önteni bele és nem kocsonyásodik
kawabiker most megfogott. amúgy az akkutartó műanyagban benne leledzik.
Ő a téglási cimborám attila! aki közületek több páleszt ivott meg az tegye fel a kezét. kb minden évet 100-120 liter alma pálesszel kezdi meg. most épp jogerős 1 év 3 hónap A kategóriás jogsi bevonását tölti, de mire jó az EU jogrend A korlátozott jogosítványát nem vehetik el így most vett egy papíron 35kw yamaha szr660-at és azzal nyomja.
jó csákó.

amúgy örülök hogy annó akkor régen nem yamahát vettem.
ezzel nem azt mondom hogy a yamaha rossz hanem hogy a kawa jobb.
Legyen ugy! Bár én nem hallottam még róla, hogy valaki itthon 20w-t öntene bele, de az sem kizárt. Ami biztos, hogy én 10w-50est használok mióta nálam van, és nem zörög a "híg" olajtól. Akinek meg kell, hogy belekocsonyásodjon, az meg azt vesz bele. Amíg van miből választani, addig lehet is.
Üzemi hőfokon mennyi az effektív viszkozitása?
A gyártóval (KHI ltd. Japán) közölted, hogy hibásan írták meg az owner manualt?
Aki csak napsütésben motorozik
Az biztos.... Mi értelme átfújni, hogy fiatalabbnak tűnjön? Oké, hogy gombócra töri, de a forgalmi úgyis elárulja a turpiszságot...
Ki az aki olyan sűrűt önt a kilencesébe? Max egy öreg FZR-be de nem 9-es kawába...
Közép ázsiai juhász kutyát tud e valaki?
https://www.youtube.com/watch?...


Miket nem lelek meg a neten
Jól nyomja a csávó