Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ú bameg mi van itt

le vagyok maradva mint a bora valló
vettél egy szett gumát és nem megy át vizsgán
ja ja jó be voltunk őtözve
Mar tudom mitol volt sarnhez a vasam!
1 dagadt tyuk raiktt sumakban(pipi)


http://feketesas.gportal.hu/pi...
Szevsztok trogrek!
Még decemberben megvettem magamnak egy garnitúra Pirelli Dragon Supercorsa-t, és azt fogom használni, mert jó puha, és tapad, és biztonságosnak érzem, csak a műszakin lesz necces. CSak a műszaki miatt meg nem szívesen vennék új garnitúrát.
na ákcióóó ákcióóóóóóó
hogy fogynak nálad a szuzkák?
egy pirelli diabló corsa 190 lesz nekem feleslegben, meg egy metzeler M3 első hátsó szett, ami 120/180-as.
Köszönöm, nekem tökéletes az 5,5" is, csak azért érdekelt, mert megy lassan műszakira a gép, aztán az én gumijaim "kicsit" pályásak, és felmerült bennem a kerékcsere lehetősége. Van a bagázsban egy tip-top kilences.
De storno a dolog, mert egyszerre megyünk műszakira.
Jah új gyertyákkal meg merült aksival is pöcre indult.
Reméljük ezek a gyertyák is elfutnak 40ekm -t, addig talán betárazok pár gyertyát amikben csak 10-20e van
Denso meg barcode alapján német, legalábbis a csomagolás német aztán lehet ecte kínai.... Már a Denso se a régi....
há há háááá
Kapott a motor vááágóóóóóóóóó márkájú csatlakozókat is pár helyre. Persze a kontzárok összeforrasztanak mindent, a fő kontárok meg összesodornak és szigszálááág.
Itt marad a minőségi csati, az ott átfolyó áramhoz méretezve....
elore is koszi:)
Mindkettő de a 2005-ösben. Láttam már törött és megnyúlt hátsó felnit is ugyanezen a típuson
Menni jó volt vele, és még mindig benne van a 3 legszebb sportmotorban
Valld be te voltál!

Hátha ad annyit a biztosító hogy kijöjjön a javítás+ a kipufogó
Du megtudom mondani mert pont itt van egy javításon nálam gpz600
szép estét!:D
valaki meg tudná mondani nekem egy kawasaki gpz 600-asnak az első telójának a méreteit?(teljeshossz,becsúszóhossz/átmérő,szárak közötti táv stb)
az tuti hogy az olajat nem szereti de cromofágot én is haldtam már nálunk a kisnyugdijasok mind azt öntöttek bele
Vizet kell onteni bele? En kromofagot meg olajat ontottem folyton bele, lehet ez volt a baj
az én simsonom álandóan kifujta a vizet magából
Leirtam neked 3* nem a mamiba jartam!

Megint te szolsz hozzam, mikor senki nem szolt hozzad.....

Kepzeld volt simsonom is, de tudod eladtammert nemalaltam rajta az ojszurot
Álmodj királylány...

Te megint belekeveredtél valamibe. Valamit félreolvastál a 6-ossal kapcsolatban. Na vedd be a gyógyszeredet és aludj.

Ja, a Simsonok típushibája, hogy a kocsmából hazafelé rossz az egyenesfutásuk. Fogadjunk ezt se tanították mamiban?
Lehet jobb hatasfoka lenne, mint hogyha a beosztottam lennel egy szervizbe es radbiznam az olajcsereket
nem a generátor megy szét benne? én ugy tudtam
Tőlem aztán egy T-rexnek is sicceghetsz, biztos hatásos ellene.
Egy zold 10R -ert se erne meg?