Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeki emil !
Haverom át érdekelne sztem. Tudsz egy pár képet kuldeni?
Ez egy kalap kakkanat. Ne viccelj mar!? Max az oldal idom gyári fényezése, szerte szét van hajva. Akkor az enyémet mennyiért kellene ki írnom? Pfff...
ááá túl feszes lesz kerekezésnél szét kúrja a kihajtás tengely csapágyát
Én a helyedben még csavarnék azon a dróton vagy kettőt!
találós kérdés vajon bírni fogja a 143 lóerőt
Ennek se szerény az ára, képről jól néz ki.

Barátom árul hibátlan R6-ost (külföldi papíros) 500,000-ért. Gyári fényezés, 22000 km. Ha valakit érdekel csörögjön. Úgy néz ki, mintha csak egy szezont használták volna.
Miért lenne faszság és ízléstelen egy gyári színűre festett felújított small blokk Edelbrock szívóteknővel? Ezt gondold át újra
A mustangba ez való. 40 éves elmúlt de még mindig megy.
1901-ben volt egyáltalán khi?
erre nem is gondoltam, akkor csak jó valamire az amcsi lom
" Ez is dicsekedés?"

Nem, ez a faszság és ízléstelenség jele

Dicsekvés autó kategóriában valahol itt kezdődik: Német és Olasz gyártmányokkal!
No, dobni kell rá egy üveglapot, és akkor még dohányzóasztalnak elmegy, a nappaliközepére.
ugyan-ugyan......
Okés köszi de még beszélek a szerelőmmel ha nem tudja be válalni a vasat szolok köszi.
Értettem főnök, ez jó lesz? Ez is dicsekedés?
Te beszéltél itt mutogatásról meg nézelődésről. Abban te vagy a műmájer. Csak dicsekedni meg észt osztani jársz ide. Kurva szar kedvemben találtál úgy hogy ha nincs normális mondanivalód menj oszt reszelj valami vasat a sufniban.
butyi ha kell a segítség szólj és beszélek a sráccal.
Na na na? Kinek van ennyi pénze? az vegye megfele!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-10_r_ninja_gy
onyoru-7595836
Akkor neked gumicsizmában kell járnod. Olcsó és még be sem ázik.

Nem mutogatni vettük. Ott volt az egyik barátomnál kibaszva az esőre asszonynak megtetszett, megvettem neki.
Köszönöm szépen zx-pity
Te vagy a szarvasi szerelő?
Ha a fogfelület épp(tehát osztókörön gördült) és csak a kapcsolóköröm rádiuszos akkor vissza lehet pótolni megfelelő eljárással.
Igaz úgy gondolom a blokk teljes szétbontása és mindenhonnan a régi kopadék kimosása meg a blokk összeszerelése nem fér bele 30e alatti pénzbe nagyon akciósan se!
1nap bontás utolsó csavarig, fél nap mosás, 1nap összeszerelés.Ebben nincs benne az alkatrészek mérése,minősítése, utána mászkálása,stb.
A mosószernek meg literje már kb. ezer ft! Kilós rongy se olcsó!