Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én pedig csináltam magamnak munkát:

Elvileg ez egy bejáratott henger volt és összerakás után 100 km-rel ezt adta elő 80-nal gurulva 4.-ikben.

Szerintetek mi okozta? Olaj volt benne.
Klackónak sok boldogat
kűűgyed szeki mert haver kar mely depreszioba omlott
én is lőttem
























őket csak nézett mint vett malac az új ólban mikor villant a vaku.
1. a csimbinek.
ment a válasz.
én meg láttam élőben csimbi motorját.
igenis főnök úr jelzem maszkot is húztam alá, csak hogy kövessem amit az előző gazdája csinált.
Nagyon helyes! Takaríccsad nekem azt a sisakot!
Nálunk nem voltak kint (vagy nem vettük észre) De azért 240 környékén egyenes mentben is dűtöttünk . Tetszik hogy a szerelő srác kurva jól belőtte a szinkront, sokkal szebben ketyeg a motor. És most már a vez lánc se csörömpöl . Sisakot letakarítottam de motor, na az tiszta bogár.
Igen, lökdösött mint az állat. Kint voltak a rendőrök is mértek ahol csak tudtak!
170 km de rohadt nagy szél volt
Jó volt a mai nap.
A BMW S1000RR is meg akarta mutatni előttem, csak nem ért fel a Pilis-re, én meg vissza is értem.
Kisújszálláson Széll Imrét tudom ajánlani, én hozzá hortam eddig minden motorom. Még nem volt olyan amit ne tudott volna megcsinálni. A karbiszinkron egy alap amit megkell tudnia csinálni egy szerelőnek. Ajánlani tudom mindenkinek.
Ma nagyon jó idő van! Motorozzunk Elvtársak!
Üdv kawaszekis.
Debrecen környékén keresnék motorszerelőt, aki karbiszinkront is vállalna. Tudnál nekem ez ügyben segíteni?
Motorszerelés topikban ajánlották, hogy keresselek téged.
majd csörges meg ha miklósi kerülőn jártok
írtam a bevásárlóközpontot, de a mol is jó. legyen a mol.
ott is jó de szerintem a turbó körforgalomnál a MOL kút jobb lesz nektek
én is! a holt tiszánál kell letérni? vagy hol találkozunk?
kűdtem a választ
szeva én is küldtem mailt. kell a válasz mert akkor holnap el is tudom vinni és nincs pósta költség.
A sisakról csak annyit én Sharkot használok (használtam) semmi gond nem volt a 180km környéki szél zajon kívül,de szerintem mindegyik sisak zajos bizonyos sebességnél ezért kell a füldugó.