Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt már utólag teszik fel nem azért hogy megovják a motort a kavicságytól hanem mert már megtörtént a baj és a kavics felverődést tüntetik el vele....
vajon milyen magasra támasztotta le?
Na ez a vissza olvasás gyorsan ment. Talán mindenki húzza a szarvát?
1.Üdv mindenkinek.
Ezt gondold át újra.
Az a sok piros szar nem kéne rá. A karbon vázvédő teljesen oké, nem fólia vagy matrica. Pályázásnál hasznos.
A sérülés még az hagyá de a kinézete az a karbon nem néz ki jól szerintem, meg az a kémény ! http://www.kepesmotor.hu/kawas...
köszi akkor ez nem élet képes
20W 50es oil traktorba kell nem japán csodajárgányba. Ülj le egyes! :D
A két papucs gatya. Vele együtt a lánc is kuka, és a fékbetétek. Kirci-karci bőven akad, az én megboldogult 12 éves 9esemen kevesebb a karc, plusz még az első felni is kapott egy jónagy fülest. Napfényben a fejidom színe sem stimmel az oldaláéval, de belülre nem láttam be, hogy megkukkantsam a gyökölést. Persze használt motor, meg minden ne várjuk hogy patika legyen, dehát azért már ugyan már. Szóval lábraállítva kb. ott van, mint a évjáratbeli társai kábé. Egy fillérrem sem jobb. SŐT! Én max két szarból kimosott rigát adnék érte. Nem értem hogy lehetnek ilyen tulajok a világon...
Mert igényesek vagyunk zene a füleknek
Kivele mi a baj vele ?
Na mesélj! CSaló a kép? Mit láttál?
Gondolom megosztom veletek. Ma voltam megnézni cimborámnak.
... Háát nem egy pazar gépezet. Sőt! Talán még azt az árat sem éri meg.
Igen szépp szemezgetek vele jó lenne rá szert tenni de nincs annyi lovém
gyá olyan a hangja mint az enyémnek!
Úgy a jó ha indul teszi a dolgát

Nekem kiválóan indult idén, egyet tekert és már járt is mind a négy henger szépen.
Sziasztok Motorosok így indulunk
helllo!
nem jött semmi
megy a válasz.
megcsörgetlek.