Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a helyzet Csimbi,hogy eddig is mindig májusba volt,és telt házzal,amit nem vert el az eső,de ugye ez benne van,én mindig ugy emlékszem hogy simán lehetett strandolni,mivel egy hét mulva nyit a strand az időponthoz képest az időpont is ugy lett választva hogy más találkozó ne legyen,aztán meg tásuk,mi lessz belőle
na ezt a hozzá állást vártam Pipi legfejebb most nállad lenne záróbuli
ha neked ő tetszik, csak üzembiztos is maradjon!
nem tudom miket tudnál oda be rakni bróbáld meg a kulcstartókat,az nagy biznics az állomásokon
tévedni emberi tulajdonság, én sem vok tévedhetetlen. mindenki tudja a saját korlátait. 10 óra pihi után nem sok fog maradni a 9-esből.
Azé kösz igazán rendes vagy
Ne haragudj,de biztosra akartam menni,nehogy ezen matekolj estig!
De majd Bogyeszra rákérdezek azért,hogy mi most a határon a tuti biznisz!
Képzeld ennyit még agyatlanul is kihámoztam agyatlan barátom
Nézd!
Észt én sem tudok neked adni, abból nekem is kevés van
Doraidat=soraidat
Én a tv-2-őn nézegettem
Ahogy olvasom doraidat arra gyanakszom te az ilyen jellegű műtétekre már törzsgárdakártyával jársz vissza rutinból!
Igen,amikor a Haver képen megmutatta a motoromat,akkor elállt a lélegzetem is egy pillára!
Akkor ott már sokminden nem maradhatott benn
Kihasználhatnád a meglévő üres helyet, mondjuk csempészni valamit
De mivel dec.24.-én éjszaka műtöttek,a doki sem volt szín józan,ezért először rosszhelyen engedte bele a fejembe a szikét!
Nyáron asszem a lélegzete is
amikor fejjel vette le a bmw-t
Nem barátom,el kell keserítselek,nem töltöttek bele!
Azt mondták,hogy túl okos vagyok ehhez az ostoba világhoz,ezért hogy könnyebben el tudjam viselni kivesznek valamennyit!
Elállt a füle. Ez csak plasztikai műtét.
Remélem azért vágták föl, hogy tölcsenek bele egy kis észt
Helló!
Élek,egy ilyennel "ékesítve"!

ember mit vársz el egy 144 LE-s 210kg -os mára túra motorrá vált verdától. megfog egy k7 1000 160 -170 LE-s SBK szabályok alapjaira épített motort? ilyen a mesében sincs
keresd tyutyubon mikor a 9-es turbóval felszerelve tarja az iramot a zx10R-el.
Bogyesz énnékem oszt tök mindegy.
Majd, ha közeledik az időpont közvéleménykutatunk itt a fórumon
Végül is a két bulinkat egybegyúrhatjuk nekem mindegy majd a többség mond valamit
Az biztos, hogy május közepén volt már 5 fok napi középhőmérséklet is volt meg olyan is, hogy 30 fok dögmeleg. Nyilván az időpont közeledtével majd lehet már látni milyen időre lehet számítani