Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Estét emberek.
az előfordul
Akkor amikor póló nélkül maxeltél és elcsúsztál még a 750-essel
az nem motor
Amikor a bal oldaladra borultál az ódival
kizárt hogy olyat tudnál
Bocsi ne hari :D 99- 2001 ig gondoltam és 2002-2003 ig a következőt amit irtam :)
Hozzak fel ellenpéldát?
Én azt tettem a Z-be, nem javaslom, jobb a 636. Attól meg jobb a Ducati amit árulok
usd villánál elég tág határok között lehet állítani a hosszt.
Szerintem a motorozás az egy hobby, egy kikapcsolódás. Én nagyon kezdő vagyok de még csak olyan motorosokkal találkoztam akik nagyon normálisan és segítőkészek voltak. És szerintem még van összetartás és ez így jó, mert ha így az elején fikáztak volna meg lenéztek volna lehet le is raam volna a sisakot. Akinek meg a másodpercek meg a sport részében él az mardjon a pályán,azt a részét tapasztalaként kellene használni, továbbadni, nem elnézni a kezdőt. De hála a hengereknek én még nem találkoztam bunkó lenéző motorossal, eddig nagyon pozitív a tapasztalatom legyen az kezdő vagy őreg motoros!
Vagy te viszed a tömeget....
(persze nem mindegy kikkel mész egy csoportba....)
Én is csak az első 1-2 körben "vigyáztam",,aztán meg gyííííí...
lábtartó.csimma leért már,,,és még lehetett volna fektetni,,de azért a tisztességes para azért csak benne van az emberben hogy haza is kell menni valahogy majd....amugy marha jol,felszabadultan érzi magát az ember,,hogy na végre itt tépheted neki,,nem büntetnek,,max a pálya ha bénázol..
sok eszem van és azért nem kell az eriggyed
okés
no cigi no para
Nem tudom dohányzol!?
Félúton rágyújthatsz és bevárhatsz!
Tetszik az ötlet !
A 04/05 10-es befaragásáról beszéltem, nem a 636-ról Az előbb linkelt oldalon le is írja mit kell változtatni.
Erről beszéltem, nem a 636-ról: link
bogyesz felé 112 kanyart számoltam azé 20-30 húzós, rápróbálhatnánk jó időben, ha eccer lesz verdám.
Valamit félreolvastál vagy értettél, mert egyáltalán nem ezt írtam. Olvasd el mégecce


akkor nem nem nem nem nem nem...........................
Inkább nem,ha nem gond!