Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az annyáéknál én is voltam, 3-4 darab kilencese mindig volt "raktáron" ott belefért ha lomos volt valamelyik, de ha már kereskedőként teszed, oda már nem fér bele , szerintem.

és még valami csimbi , én csak a véleményemet mondtam el akkor mit láttam ott, nem fényeztem nem szapultam egy kritika volt amit ha okosan kezel akkor no problem szitu is kijöhetett volna belőle. velem szemben ő volt trágár, nála is ki volt nyitva a net elmondhatta volna a véleményét, mint pl ameddig szar van veréb is van, szar kell az embereknek örök hitel -akkor még nem tudták- árán is, mindenki úgy foldozza nyaldossa a sebeit ahogy tudja. azt kapja amit lát, ha szakadt akkor szakadt ha fénylik akkor megnyerte.
van azért különbség is, a grandésok kp-re nyomják már évek óta, imit a hitel vitte, érdekes hogy ott miskolc felett még mindig menyeget a bolt imi viszont letette a lantot, ez sem egy gyenge tény.
téma lezárva.
Cidri lesz a strandon!
te bogyó ! én nem akarok bele szólni de ez a buli úgy ahogy van halálra van itélve ! első motoros találkozót május közepére rakni ! ne nagy forgalomra számítsatok de drukolokk nektek
rendben neked el hiszem ! de mondom én akiket oda vitem sose volt gond sőt mindíg kipucolva a motor adott belőle jócskán kedvezményt
nem 40 50 ezerről beszélek ! mikkor én vettem még kanyarba nem volt kereskedés az anyáéknál voltak a motorok mikkor voltak mert általában mikkor jöttek már vitték is őket ! csak azért írtam ehez mert nem értetem hogy miért jön fel itt a téma félévente az imre szapulásáról ! de részemről téma le zárva
Nem baj méregessék csak a farkukat. Szerintem még Cápa akinek mérvadó a mondandója. Ahogy olvasom az írásait ő eléggé benne van a motorokba. A többi meg nem ment még másik típusú motorral és úgy elég nehéz objektívnak lenni.
Sziasztok!

Na az ezres gixer topikba megy megint a 9-es pocskondiázása!
velem sem kiabáltak és rendesen dumáltunk addig a pontig.
Amúgy tévedsz. Teló szimering max 1 óra. A lánc szett max fél óra. Az aksiba nem tudok nyilatkozni .
Jól van azért nem kell leharapni a fejem. Én csak azt írtam hogy velem normálisak voltak ( lehet hogy szerencsém volt). De azért vennél új motort.
nem kell mögmagyarázni, egy teló szimmering csere 2-3 óra egy lánc vagy szett 1 óra egy szerelőnek, akku feltöltése -nem savval- zselésítő cuccal + beszerelés 20 perc, ennyit sajnált rá a csákó a marketnél. az onnan vett motorok egy része itt landolt, például amin kipukkant a lufija a fagyállós telószimmeringes tdm 850.

ha nem írtam: voltak barátai. már kevesebb van.
Ha a motor mellett találnám a lóvét akkor se újat vennék belőle
A grande tisztességesebb VOLT iminél. Legutóbb átbaszott egy pár féktárcsával. Azt mondta az egyiket picit egyengetni kell, egyik se fordult át az üres féknyergeken!
te, májusban még hideg a tisza, ugornyánál is, pipit megfürdetjük de most csónakostól, sztán önthetjük bele a páleszt egész hétvégén hogy felmelegedjen
hólapát az kelleni fog mert a tél még csak most jön.
Amúgy pedig tök egyszerű a dolog. Nem kell használt motort venni. Be kell menni egy szalonba ,rá mutatni egy tízesre hogy na azt kérem. Akkor nem lesz zsákba macska.
ebből nem lesz harag csimbi! mint írtam "szerintem ", állt ott egy ugyan olyan mint a tied, ezért gondoltam, ha nem az a te nyereséged mert nem volt szép látvány a motor.
ott az alanti írásomban arra akartam utalni csimbi hogy ha valaki kereskedik motorokkal akkor az ami szar, azt nem teszem ki az üzletbe.
a grande többek szerint drága. hmm, de ő leírja hogy mit lát mi ami fos mi ami tökély. megtanulta hogy nem érdemes átvágni a vevőt. ha leutazol több 100 km-t ne azt lásd amit nem szeretnél.
van egy csákó hajdúszoboszlón aki robogózik , ritkán de hoz nagymotort is. ott voltam mikor vittek el tőle robogót, ő csurig töltötte 2T olajjal a tartályt a robeszen, előttem adott a kezébe egy vatta zsír új akkumulátort : ne hogy két nap múlva hívogassál, hogy nem indul a lekettyent akkumulátor miatt.
egy 12db -os csomagból vette elő az akkut, ahány motort hoz annyi új akkut vesz mellé, olaj legyen benne és tekerje az önindító, benzint csak vesz bele a fajtája, ezt mondta.
nem tetszett neki hogy kereskedő és sajnált egy koszos láncot vagy akkut teleszkóp szimmeringet a portékából, ami haszon a motoron + hitel vissza 19%.
ha bemégy egy koszlott garázsba vagy telephelyre és kinyitnak egy ótvaros ajtót, ahol a porba piszokba áll a kiszemelt járgány ott belefér minden az állapotba. de abba kereskedésbe -kinek hogy- nem lett volna pofám betolni olyan motort amik ott voltak, jelzem mikor én ott jártam ! ez az alja csimbi! beszéltem nem rég egy csákóval aki megvett pár alkatrészt, győrből hozott/vett egy motort magának. az alföldig 3x állt meg, de megkérdezte az eladót hazajutok a motorral ?
akkor hozzatok hólapátot is
Akkor még havat fogunk lapátolni.
én ezzel tisztába vagyok ki jön és ki nem
lényeg az hogy koncertek,többeközt Kartagó,amit köszönök Fazinek és Reninek hogy el rendezték,szórakozások,vetélkedók,csinálhatnánk saját programokat,szerzek vip,sátrott,szálás ugyan ugy lehetne panyolán vagy sátrazni a találkozón ami a strand területén lenne,teljesen igyenes használattal
Jól van na akkor most se megyek nehogy megijedj .
egyenesen van,ahova még sosem jöttél pedig igérted
Az hol van? A világ vége után balra vagy jobbra kell fordulni ?
te Pipi még egyszer meg kérdezném,hogy mit szólnátok ha a májusi tali itt lenne?