Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amatőr bazzzz! még hülyének is nézi az érdeklődőt.
de rákefélt, ennyiér szép motort is adnak grandemotónál
beszarok
lenin tetves zsidó komcsi volt, vagy 40 évig dédelgették a maradványait a németeket hívták fajgyűlölő náciknak
hisz maguk a zsidók a nácik
és a föld nevű bolygó azon lakói akik nem zsidók, még nem taposták el ezt a tetű fajt a föld színéről
azonnal útnak indítanám őket felfedezni a jupiter nevű új otthonukat.
ENSZ: egy gagyi kreált szervezet, 0 jogokkal és erővel.
az én korosztályomnak is, de a mostaninak is hazudnak.
Persze hogy le!
Jimmy is mindenhez kiszedi a hátsó kereket!
Mindennek megvan a miértje,max mi nem értjük!
pont ezt modtam én is magamba először
a föld nevű bolygó lakóinak lesz egy közös ellenségük, hitler nem végzett tökéletes munkát nekünk kell pótolni azt.
A lada mindig is a gazdagok versenykocsija volt.
A csorók BMW-vel rallyznak.
Há nehogy beléje akadjon má valamibe!
hüle! nem utálom őket csak megnéztem hogy racsingol.hm egy fos. dobálóznak itt is néha 1-2 milllkával hogy ennyit meg annyit költöttek rá, sztán mikor egy széria totyata yaris egy autó hosszt rávert gyorsulásban akkor kiszállt a palánta és rugdosta a lomot. mennyetek már, ha valami szar, és épp arra tervezték hogy 80-al kimenjen a világból akkor ha a kútba ugrasz akkor sem fog jobb lenni. nincs annyi új a kezemen ahányan tolták bele a százezreket a blokkba váltóba............. és eredmény 0. szereltek szoptak szereltek szoptak.
itt a másik utcában volt egy gumis srác nekem általánosban osztálytársam volt, hogy miként akkoriban ne kérdezd, az amerikás rokona a családban minden lány gyermeknek -18 felett- küldött /vett egy lada szamarát, a fiúknak 2107-est. mikor kicsengett az egyéves ladából a motort, akkor vette elő a szamarát és itt tőlünk 50 méterre az utca végén tanította az első kerekesnek a kézifékes fordulót. mihelyt rá érzett az drit ízére a csákó lecserélte egy M3-as bmw-re, azután már csak benzinre kellett keresnie.
igaz is úgy jobban lejön a trailerról.
te a szállítás miatt levennéd az első főfékmunkahengert?

ez volt amit 250-ért árultak a dunántúlon
csimbi: gyorsan vedd meg a klackó vasát
az a föstés úgy telibe matricával 100-150
+ regadó+ a hiányzó cuccok+ szedd szét rakd össze.
a fejidom az tééééépen áll rajta, főleg ha oda van az olcsó fejidomtartó hajlítgatva.
Eladó HJC Kawasaki Dragon bukó
http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Hello.
Hétvégén lesz egy motorvevőm, de hiszem ha látom.
én ezeken nőttem fel Szeki,és minden pöffenésüket élveztem,nekem is CO sper volt,ahogy a srácok is mondják
1
Mi van szeki ladára gyűjtesz
Jó estét...
Bocs, valamiért nem megy át a tejesítménydiagramm!
Több mint minusz 10 lovat! De ha egy jó szerelő foglalkozik vele jól beállítja, jó kipufogóval, akkor ennyivel lesz jobb, mint egy csak egy sima slip-onos 10-es!
No mit tud?De őszintén.
Ugye-ugye, az a 45 kilogramm, ott a csoda nem a 10-esben! Hidd el én tudom, nekünk is van egy kék 10-esünk, és tudom mit tud egy k7 1000-hez képest!
itt van mindenki?
itt van mindenki!