Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak a végeredmény számít. Az én motorom kikerülte a ducatit az övé nem.
Tibi! De miért nem cseréltetek egyszer Predivel motort akkor, és megcserélődött volna a motorokon 45 kg súlyeltérés! Nem a 10-esed volt annyira brutális hidd el, hanem a 55 kilód!
Aznap ott voltam, ugye? Engem is került RÉM?
Bocsánat híd alatta a célegyenes hídját értem ha nem lett volna egyértelmű nem pedig a kettes kanyar előttit.
Na hát nem ezt magyaráztam amellett hogy elismerem a nagyobb teljesítményt. Hogy pilóta függő a dolog. Amikor a gépészkupa volt Örkényben Rém az úgy kerülgette az ezreseket a 250 es apríliájával mintha álltak volna. Csak lestem mint hal a szatyorban.
Nem is volt. A Desmosedici RR tulaja csak lesett amikor a híd alatt elmentem mellette. Pedig még Predizente K7 1000-re sem bírt vele. Persze Predi akkoriban 100kg volt én meg 55.
Akkor holnap délután felhívlak Szeki .
Nem a market a lényeg hanem az a zixer ami ott van az a haveré. teljesen full extrás ágónál rá raktak egy kazal elektronikát . Erre a srác eladja és már meg vette a ZX10R .
igen...megy 295-el
másért kerestelek volna
és még sok sok mindent.
úúúú, moto market
látod...nekem nem kell a szomszédba mennem a jókedvért...na igen...egy gsxr ezt is tudja...
Semmi gond ,küldtem a válasz mailt
híttalak vóna de csak pííííííííííííííííííííííííííííííííííí
íííííí
Na ezek után azért is veszek egy zixer ezrest és a lyme partin indulok.
ezt néztem ki
http://moto-market.hu/eladomot...
Ja, akkor van még egy vicc oldal?
Álltalában csak röhögni járok át egy két oldalra csak most megakadt a szemem a kilences szón utána ott ragadtam amikor már a farok nagyságot kezdtek méregetni.
mé? lőni lehet rá
nincs mit megvédeni rajta,arra nektek van szükségetek,nekem ott a nyers adat ami a teljesítményt illeti.és ezzel nem bántom senki gépét azt hiszem,de ne lőjünk már egy légpuskával meg egy cheytac m200-al ugyanarra a célpontra
Igazad van Szeki egy lidl es motorral nem is lehet versenyezni
velük nem kekeckedünk
szépek gyorsak népszerűek

nem kell velük felvenni a kesztyűt
méregessék magukat csak nyugodtan a saját kategóriájukban
kérdezd/olvasd ddt500 boncmester írását.
nem volt olyan motor amit a 04-es zx10R-el ne fogtam volna meg a célegyenesben
egy túra hajót méregetünk sport vasakhoz
meg nyomatékot
felejtős
De te miért leskelődöl idegen terepen?
Hű de randa szekrény. Ki a fene tervezte