Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

háj! és megmutatom a magyar fuga méretezést
Szekinek a vége tetszeni fog
Miért? mi a baj evvel a hellyel?
a leírás írja hogy a zsanér teljes felületében felfeküdjön a kerámiára.
na az fel is fexik!
Igen elég szánalmas
ma azt mondta a nagytudásúm, ha holnap nem megyek dolgozni akkor hétfőn se menjek !
ilyen melóhelyre nem is vágyok!
Én azért nem reagáltam mert 4napja elindítottam és még csak 1,38nál jár.
sajnos behalt a telefon és 1csomó szám eltűnt. Azért nem hívtalak. Tudom gyenge kifogás.
2 nem jöttél szilveszterkor
És csak megy-megy.......
1.helló
olvass bele
azannya ki fikáz
irány a szétesikszer fórum. Kilences gyalázás zajlik
Ti ilyen keményen nyomjátok?
azt láttam cápa!
mint ha bekussolt volna a szakértő csapat
mikor egy jó pörgős, jól összevágott videó kerül fel akkor csitu van pedig személy szerint így tél tájékán feldob egy kis cica a dupla csíkos ringen.
nem rég robesszel nyomtam egy délelőtt a városban, ahol nyáron szárazon kiülve elrakom a kanyart ,azt most is azzal a lendülettel vettem be. de csak a kanyar bejáratnál kapcsoltam hogy tél és nedves út volt, vicces lehettem ahogy mentettem a kanyart a vascső korlát irányában, mert ha leteszem akkor a robeszt meg leteszem az út mellé. a többi kanyart derékszögesen vettem
Ahogy a fákat nézem már nem az a dögmeleg lehetett ahol ragad a gumi
Én reagáltam. Csak a sok gumitesztelőnek meg "izgalmasmotor" kedvelőnek nem volt hozzáfűzni valója már.
]elég érdekes hogy erre a videóra nem sokan reagáltak.[/L]
Sziasztok
Srácok a kínai kormánystabilizátorról tudna valaki véleményt mondani?

http://www.ebay.com/itm/CNC-St...
komámnak van egy 2002-es gépe rendeltem neki plexit és nem jó rá de van egy másik komámnak egy 2000 évjáratú arra meg jó ! mivel a szeki nekem azt mondta hogy a zx6 fej idom nem megy fel a kilencesre így arra az elhatározásra jutottunk hogy a 2002-2003 fejidom más !
bár én akár hogy nézem mindenütt sehol nem árulnak külön plexit a két évjáratra ! úgy hogy ha van lehetőséged akkor próbáld fel ezt ! bár amit én rendeltem neki az igen hasonló ehez és 4500 ft volt postával együtt kár ki adni ezért több pénzt csak azért mert az van rá írva hogy pluig !
6x annyi rá egy 1098 üvegszálas fejidom, mint egy eredeti Yamaha. Nem az olcsóság miatt cseréltem le.
elvileg igen