Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg van a prézli dzsó a 6-os fórumon most kérdezz írós formában van.
Kajálok, megy a híradó. MI a hiba a képen?!
Nevetséges!
Van itthon egy! Basztak ma eljönni megnézni!
te megvennéd, mert én nem
Oszt ki nem szarja le? Suzuki az csak Suzuki marad akkor is. És most köcsög voltam
akár :P
fejidom 39154-5016 00 -01
39154-5012 02-04
plekó 55051-5116-77 00-01
55028 -1386-G9 02-04
basi
valami ilyenre gondoltál.
üdv! válaszd ki az évjáratot mert csimbi azt nézte hogy nem egyforma a 2000-2001 és a 2002-2003 fejidomja így a plexi sem jó mindegyikre.
a kawa katalógus szerint sem egyforma , tehát megtévesztesz valakit, lehet hogy így vetted de nem szerelhető fel mindkettőre.

csimbi
Sziasztok, Kawasaki zx9r 2000-2003 évjárathoz sötét színű plexi eladó zsír új nem volt még motoron, 8000ft-ért el vihető.
Legszebb 9R egy első generációs zőőőőőd darab, rajta pár kis karbon cumóval(igazi karbon, nem ilyen karbon utánzat a piacról).

Lenne egy 0km eladó '94es darab ződ lila fehérben hmmmm, elgondolkoznék megint a hitelezésen , picit öregszek én már a 7R hez utcára.
Melyik üzembiztonságával lenne baj?
alfetta gtv6 is üzembiztos meg a 916 is üzembiztos.
Elsővel a baj mindenhol rohad :( másodikkal meg az irreálisan magas ár és az a hátsó fos lengővilla, de a 999 -nek miután rendes a lengővillája meg a fejidomot baszták el, de csúnya és túl erős is a gép, ott lenne a 749 ami erőbent pont jó, de a fejidom akkor is brrrrr ronda
Na nem mintha a 7r 9r korszak után a kawák szebbek lennének vagy a többi rizskályha, ezek a mai motorok kivétel nélkül bűn rondák! Valamit tuti szívnak a formatervezők!
Indítottam egy szépségversenyt zx9 tulajok számára :) Szájatok be ti is!

http://www.sportmotor.hu/motor...
Köszi
Jaj de sukar ez a motor.
Gyűjtöttünk egy kis nap energiát :)
Gyűjtöttünk egy kis nap energiát :)
De ezt ne nekem mondd! Tisztába vagyok vele. Ők hasonlítják alaptalanul.... köze nincs a kettőnek egymáshoz.
Te tudod Bogyesz,hogy oda semmit sem lehetne betuszkolni,hiszen így is alig tudták visszazárni,hogy kivettek belőle!
Pipi szavait nem szabad komolyan venni,hiszen tudjuk,hogy a sisakgyártók onnantól kezdték el gyártani az XXXXXL-es sisakokat,ahogy híre ment,hogy motort vásárol! Ott meg nyilván lenne még helye 1 - 2 csík ukrán zárjegyesnek!