Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Stihl.
csodálkozol?a vásári lókupec cigányba több gerincesség van!
Milyen gondokkal le kell szarni az egészet. Olyan rövid a tyúkszaros életünk ,nehogy már a sok büdös zsidó miatt rokkanjunk meg. A számlák ráérnek. A lényeg hogy legyen kaja és fedél. a többit leszarom. Én már túl léptem hogy idegeskedjek ilyenek miatt. Szeretnék ÉLNI és ha valakinek nem tetszik akkor bekaphatja.
Druszám adj tanácsot Shtilt vagy Husqvarna láncfűrészt vegyek?
Bassza meg hát nem a lomtárban turkáltam ezt akartam feltenni
Na ja pedig most kéne pörögni a fórumnak hogy vb bajnok lett a Kawasaki de mindenkinek a napi gondokkal kel törődnie.
hol a márka hűség?
Valami ilyenre gondoltam
Milyen is legyen halottak napján a fórum
levan tojva a cerka egy gyerek után a pénz eltéve szaporításra mert tavaszra szeretnék fiatalítani. Gondolkoztam hogy pálya vagy fiatalítás de csábít a nagyobb cm3

próbáltam feldobni egy halott fórum oldalát
inkább projektezek mint itt legyek
meghalt a fórum
na pá majd eccer..............................
az első élázás volt? Vagy már nagy a rutin vízcseppek között nézni az utat.
Szeki látom unatkozol.
no akkor most mi van? van pénz a hatosból, de a cerka puha.
Hát az az utolsó két kép nem az lett volna amire gondolok! FAIL!
Sikerült a végére kicsit vizesnek lenni de jó volt előtte az a kis guriga.
itt már esik
most nézem jő az eső
te csákó! az üzenő falon írja az az elektromos valaki hogy mennyit tankolt x km-re 85-95 km/h átlagra azért be sem indítanám hogy ilyen átlagot fussak és ezek osztják az észt meg az igét
Batmeg....nem akarok alpári lenni de ugy tudom hogy ösmerjük egymást valamennyire és az ember a haverjait nem szokta át basznimnamost te azt a fosrakás buszt árulod 550-be én montam hogy adom érte a gsx-r-t.arre aszondod öreg és 200-ba be számomod?örülj hogy le csaptam a telefont és nem halottad utánna mit montam....na pá