Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na sikerült üdv a fórumon
helló mindenkinek! segítséget kérnék! ilyen pálcát keresek a zöld sárkányhoz! tegnap elfáradt! köszi
egy egész udvar,motor megyek is válogatok eggyet magamnak
már van motorom
ha bogyesz beszól hogy mennyi darab akkor egy liter pálesz a fájdalomdíjam
9363 motorja pont így sérült, teló + az elejéhez a mismanc 5 kiló.
igen fel tudnám építeni de minek ha eléri a bekerülési összeg a 400-450 -et akkor eladni nem tudod+ forg.hely 50 000ft, jahhh+ egy komplett festés hogy egyszínű maradjon 100 000 ft a dekorral.
igen nekem jó lenne saját használatra, fordított teló 320 fék üvegszálas garnitúra idomban és kiontani a belét ha tudod az a motor csimbi motorja lehetne de ő egybe vesz ilyet nem akar szerelgetni
felnim hátsó lengővillám telóm ............. van 2-2-2 db minek hogy legyen 3
minden héten hozni fognak külföldről ilyen és ehhez hasonló motorokat tizesével, itt az a kérdés kinek fogod eladni, ki fogja használni.
tegnap a jó idő ellenére 2 v-strommal 1 goldvinggel találkoztam senki mással , se nagy robesz se sport motor se puci vas és még csappert sem láttam.
hja ugornyán ontották valami sor 4 -nek a belét vízhangzott bele az ártér, de inkább ölték mint szórakoztak.
jaja láttam én is!
Hát aki csehországból lejönne. Annak tényleg nem távolság.
eljönnek érte távolság nem pénz nekik
El is hiszem ,szerintem ha nem laknánk olyan messze az osztrák határtól akkor Himinek érdemesebb lenne hirdetni náluk
motorszerelö haverom szokott kintre eladni motort
Üdv nem tudom ki hogy van vele de én átnéztem rengeteg külföldi oldalt (német ,osztrák, angol stb) De kint drágábbak a motorok a fene érti őket amiket néztem kilenceseket ,átszámolva (98-99 esek )
egy se volt hét kiló alatt főleg osztrákban de találtam párat ami nyolc és egy misi közt volt. Talán ott kellene hirdetni.
Hát akkor azt elrakod nééékem oszt majd valamikor jövőre januárba Mondjuk az necces mert megyek ki külföldre,vagy esetleg decemberbe elmegyek oszt megveszem. De ha eladod addigra az sem baj lesz még neked olyanod!
Há jah! Már annyiba van mint egy szaros 125 ös. Ez a motor nem ezt az árat érdemelné. Pofám leszakad hogy szarét hugyért adom amibe benne vagyok több száz ezerrel. MERT ENNEK A MOTORNAK GAZDÁJA VAN. DE basznak megnézni is. Most kicsit kiborultam.
csá Oszkám igy legalább nem kell a relét baszogatnod de majd lásuk,valami jó 1000-re fáj a fogam
Kawaszekis,
Csodálkozol? 34e km van ebben is... Kevés motorban van 50e km felett.
Amúgy gáz tényleg, h semminek nincs ára itthon.
Nézegetem én is, olyan mint az enyém, patika állapotú. Az ember már 300-al olcsóbban árulja és nem viszik...
Szia Bogyesz
Megszabadultál tőle. Jöhet a következő rabszolga...
ez már az elkeseredettség pl az ilyen régi motorokat már nem is keresik.
igen
akció
El kell keserítselek. Én még a MASZOP rezsim alatt is kivonattam, és ugyanez volt a rendszer

Apropó, csúszószár?
a suzuki a legnépszerűbb márka. a pöstiek a hondát és a yamahát favorizálják, a legkisebb japó márka a kawa nem adok neki 2-3 évet és a több bmw-t fogsz látni mint kawát. a 600-as kategória most favorit, endúróban túrában nakedben. mondjuk nyáron a 41-esen lelépett egy 600 hornet, mondom megnézem mit megy, tartottam vele egy ideig a tempót, tudott 140 utazót de az előzésekhez min. 2 fokozatot vissza lőtt.
Az a baj hogy sokan megszorultak így nagyon olcsón adják őket . Ez így meghatározza nagyon a piaci árukat.Ezek most 600 körül mennek.Amikor betettem ide a linket akkor még 400 volt most 600 ba van fent.Gondolom nagyon alacsony árat adott meg és rájött hogy butaságot csinált!
ha zx10R-t hirdetnél akkor hesegetned kellene a vevőket.
úgy hogy 8-án mentem oda, mivel nov 1-én a forgalomban volt így fizetnem kell az a havit, de én nov 30-al szerettem volna kivonatni, hmm azt nem lehet
hogy-hogy amikor te ott vagy? ezt nem értem....akkortól vonatod amikortól akarod,,a büdös apjuk faszát.....
én megmondtam meddig szeretném,,azt írta a papírra,,mert mostmár a forgalmiba nem írják be,,csak felvezetik a központi rendszerbe...
max 6 hó.