Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de gondolom meg etette a szádat
Én meg néztem hogy kaparják fel kecsón a szétesikszert sajnáltam szegény gyereket mert utcaival volt fent
Na nekem hétvégén ennél azért jóval több majrécsíkom maradt. Fostam is bevallom őszintén. Mondom nem akarom úgy elrakni tére a vasat hogy jó odaverem. + egy 7 es kawát el tettek előttünk. Faleveles volt a széle benézte és kisodródott aztán ott meg csuszka. legyalulta az oldalát egy pillanat alatt.
azt a szakaszt jól ismerem,,frankót lehet döntögetni,,csak 1-2 kanyar becsapós!
kerecsend után eger előtt van egy szakasz 70 táblával, egy öreg tata ment előttem egy toyata egyterűvel, úgy billegett a kanyarokban 70-es vehemens tempóban hogy rossz volt látni
nem kerültem ki mert záróvonal volt araszoltam utána, nem akartam előzni mert sün ótó is járt arra. egy leejtős szakasz végén egy buszmegállóban ott állt egy skoda benne rohadék a kukkerrel. ha megelőzöm a tatát kb 150-el vertem volna telibe, nézhetném este magam a tv-ben, száguldozóóóóó.
szeki ez kanyar hol van? Nagyon tetszik több is van ebből arra?
Ha bevállalod hogy elküldöd nekik számlával akkor nekem meg ér annyit hogy álom a festés árát, csak előtte bekamerázzuk Pipiéket és hosszú téli estéken röhögünk a házi videón
de Pipike nem venne ilyet,,mert zőőőd
ettől okádik a csávó....meg a jó pályinkától..
SZÁMLÁT
Az még hagyján de hazafele kecsórol tele volt az út sünökkel. Hát akkor ne Pipnek címezd a szálát hanem az asszonykának
húúúúúúúúúúú,,,,
sztem a válási papírokat is mellékelhetném...
jaja,,ezé nem szeretek már ilyenkor csapatni,,,rászaladsz valami nyálkás ganyéra oszt má repülsz is...
Ugyan már Himi ,add el Pipinek biztos örülne az asszonyka ha a fenyő alatt ott vigyorogna egy kilences
szeki az elfogó vadász...
sehogy..
majd tavasszal...
az egyik ram air csövet előre kell forditani a levelek ellen
ennyire futotta
a gixeresek tényleg élesben nyomták
pár helyen tényleg falevél eső volt, de amúgy tűrhető volt az aszfalt. nem csúszott sehol tényleg jó idő volt
Baszhatod hogy meleg ha retkes az aszfalt. Mivel hogy a nyári utakat felszántották és a sok paraszt a közúton traktorozik. Úgy hogy melegítheted akár rezsóval is.
a 211 ugyan ugy tapad csak be kell melegiteni
fogtam egy monster/kawa zx6 párost útközben, kipróbáltam hogy tudok-e velük menni, nem nyomták csak haladtak, én meg utánuk a bálnával most érzem igazán hogy megérte a pályázás és annak tapasztalata, egész jól fel tudtam venni a tempójukat, később már azt vettem észre magamon hogy tolom a 6-ost előttem ő meg sűrűn sasolta a tükröket. lemaradtam tőlük a biztonság miatt.