Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia lehet persze nekem van s mechanikusan működik,én szereltem bele 11 ezerért vettem.
Sziasztok
jogos
a sárban van a sás is.
sáros
Bár lehet hogy én is lecserélem a rugós tagokat mert jön a sásos idő és ha megyek krosszozni akkor ne üssön fel
Én sem értem, de úgy alapjába véve, azt a rohadt motort 2 személyre találták ki.
Igazad van Himi ,annyi lehetőség van rajta állítani akkor mia fasznak csereberélni a rugós tagot hacsak nem 20 vagy 220 kg a pacák.
az a 130 misztikus szám én is ott jegyzem!
mi a f..-nak?
be kell állítani frankón 2 személyre és jó az!nem csak 1 személyre találták azt ki!
Beni0302 igen lehet, az enyémen is van
Sziasztok,gyors kérdés...
Láttam,hogy páran írták,ha főként 2 személlyel megyek,akkor megéri rugostagot cserélni.99-eshez milyet kellene?Vagy jó-e a gyári mégis?
Válaszokat előre is köszi.
én amikor már nem tudok feljebb váltani akkor tudom hogy 6. van...
Azé néha jól jönne:D De én sem vettem, valahogy fejben tartom:DDD
Én meg hatig még valahogy csak elszámolok.
A prop-tech féle biztosan felszerelhető, de vannak más megoldások is - talán Ago is tud valamit. Szerintem 20-25 fele vannak, de nem akarok hülyeséget mondani, meg kell őket kérdezni. Azt hiszem mindegyik úgy működik, hogy a sebesség és fordulat jelből számolja ki hányadik fokozatban lehetsz éppen, de néha tévednek (ilyenkor persze átugrik). Szerintem számold, vagy nagyjából memorizáld, hogy milyen sebességben mekkora a fordulat (pl. 130-nál 6-ban 5300 körül forog stb).
tied az egyik?
Sziasztok. Nem tudja valaki, hogy lehet e fokozat kijelzőt szerelni a 99'-es zx9r-re,ha igen milyen fajtát és kb mennyibe fáj?

Ez nagyon megútáhatta
Ennek se a lába fáj!
be szépek a gyerekek!