Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért a közúton már ésszel kell menni, hideg retkes az aszfalt. Nem olyan mint nyáron
tettem én is egy tiszteletkört.
nem volt hideg, sőt volt egy gxsr-cbr-gsxr trió akik elvetemült tempóban nyomták.
meg a sok boxos bmw
há jah.
Nem ,fene tudja valami neve nincs csak másfél évet bírt de ez van. Motor eladásod hogy áll?

Varta!
Az aksim amúgy is kuka azt csak tavasszal cserélem.
hát igen,,meg az olaj téma is,,,
tudom,,,,de van aki nem tudja...
én nem indítgatom,,csak az akksit kínozom vele,,,,,tavasszal is a kocsi akksijával indítom be az hagy tekerje..
De ha felmelegíted normálisan akkor nem nyírod ki a gyertyákat
Nálam a téli tárolás az a két hetente indítás, üzemi hőfokra felmelegít mivel bakon tárolom akkor végig kapcsolom a váltót. Nem szeretem ha több hónapig nem indítom be.
Értelek. Ez a téma is megosztja a a népet. Téli indítás.
szép az az XX,nekem is olyan volt 2005-ös volt...
ahaa!ahogy mondod!télen én nem indítgatom,,felesleges,és kinyírod a gyertyákat vele!
tavasszal felnyomni a karbit a pumpával aztán indíccs! kész....
Ha az olaj romlásra gondolsz, akkor én úgy tudom ilyen kis idő "mint pár hónapig nem használom" nem számít az olaj romlásának tekintetében. Tehát ennyi idő alatt nem beszélhetünk olaj romlásról.
csapot elzár aztán kijáratod a karbiból a benyát?! Télen hogy szoktad? Beszoktad indítgatni?
Azt javaslom cseréld le, jobb neki ha friss olajjal teszed el!
mi még gurultunk,és le rótuk tiszteletünket..........
Azolajat én meghagyom a tavaszra,,mert ha most kicseréled akkor a régíből ugy is marad kevéske,,meg álltó helyébe is öregszik benne az olaj..
Tavasszal már nem az a friss olaj lenne benne mintha akkor raknád bele..

Na én már nem megyek vele sehová..
Pedig jó idő volt,,de valahogy kedvem sincs....
akksit már kikaptam,benya kijáratva,bent van a sarokba..
Üdv, na meg volt az utolsó gurulás idén. Pár száz km és egy kics kecsó pályázás. Meg is izzasztott a kilences a pályán. Valszeg elszoktam a súlyától . Jövőhéten téliesítés és szundi a drágáknak. Kérdés tavaszra hagyjam az oil cserét vagy most essek neki. Pont lejárt a 6000 km
ezért kell gerinc érzéstelenités oszt nézheted is hogy szabdalnak
ledugnak egy műaNYAG CSÖVET oszt szarnak rá, hogy felsértik az ember torkát.
Nekem is két napig fájt a torkom műtét után
Hentesek
Értem.
már naon régen volt. mindkettőnknek külön társasággal jár motorozni, az élet így adta. ő 4 éve kölcsön motorral motorozott.