Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jobbulást neki!
Mondjuk nekem
Más időpont sem lehetetlen csak azt előre nem tudom mikó lehet jó. Tudod aki sokat dógozik mint én annak a szabad hétvégei olyanok mint a "kutya vacsorája"
BIZONYTALAN
persze ilyenkor mennek a rémhírek de reméljük felépül.
tőlem akár holnap is csinálhatjuk de kérdezzük meg kinek jó az időpont?
motorskiller,

igen..mi!
motorskiller,

Király... csomó "rémhírt" hallottam, hogy eltört e gerince, meg többször újraélesztették, helikopter, stb...
Ti lőtéttek be most be a motorját?
Szia! igen. Úgy tudom az intenzíven van. Semmi többet nem tudok, csak hogy kiegyenesítette a kanyart. Annyit mondott még ismerős hogy jól van majd felépül.
nekem már a mai nap is az lesz.
Bogyesz merre vagyol
augusztus utsó hétvégéje panyola?
Szeptember nekem beláthatalan előre
ez egészen zsír ár azért a motorért.
motorskiller,

A BMW-s a Pali volt?! tudsz valami infót?!
NA ma meg volt a kékfény is.
nekem sem jön be
pedig van !

amerikai kiadás ! és szerintem kurva szép
Nem szépp (nekem)
Sziasztok
az enyém!
ez hüle és pancser is egyben.
8-15 évet megkockáztatni pár százezerért felesleges, a viszkis az igen az profi csávó volt, bár abban az időben más volt a banktechnika. ma már ő is csak váltó pénzt kapna a mutatványáért a pénztáros kisasszonytól. dolgozom ha lehet ,vagy ha hagynak. most épp táppénz mert műtötték a lában, de bankot postát és hasonló ratyi helyet meg sem közelítenék ilyen céllal. ide jöhetnek házkutatni, rábasznának mert rendet rakatnék velük addig innen ki nem mennének. a motorral való menekülést még nem sok rabló választotta, de ugye ha sikerül akkor is -egy motor mert azt keresik mint a mérgezett egeret, tehát egy jó menekülő motor rosszabb esetben is 5 kiló amit el is szét is bonthacc mee bizonyíték.
eszem ágában sem lenne ilyenre adni a buksim, inkább jól beseggelek és másnak kongatják a majmok belülről a harangot, de az otthoni ágyamba kelek.

apropó már vagy 5 perce visítanak a nyomorultak szirénái, biztos szagot ööööööö akarom mondani gumi nyomot foghattak a sünök.
szeki hol a píííízzz amit raboltál
Mentem a 400-assal! Hát ha nem is megy úgy mint a 9-es, de a hangja na az már azaz.....
Nem fogja eladni.! Ha ez mégis megtörténne akkor én venném meg!