Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hála az égnek.
Több marad nekem. Én meg küldöm hozzátok a ZXR-eseket. Amik voltak nálam azoknak a blokkja úgy csörgött, mintha egy marék 6-os anyát beleszórtál volna a hengerekbe...
Kinek ez, kinek az...
nekem elmondták hogy hogy fogadta a hírt a pilótája, de mivel az újfehértói tragédia miatt sokan fognak itt kukkolni, így tartom a szám.

még van 3 teli flakon spray, fokozottabban fogom használni, sztán keresünk valami jobbat. a láncot nem sajnálom ez volt a második szezonja, talán did volt, még félig sem volt kinyúlva mégis oda lett.
van ahol egyenes menésnél bele ért az aszfalt a felnibe és 3 napja meg le szakadt az Ópelről az olaj teknő akkora kátyuba mentem bele........és kérik a suj adót de nem adok
nem fújom az utolsó métereket megtette,imádkoztam hogy ne szakadjon szét holnap reggel nyíssssz neki, rászáll a méhecske és kakukk neki. egyik pillanatról a másikra elkezdett nyúlni, rozsda színű lett minden menet után. nem játszunk a motorral sem az életünkkel, sem mások idejével mert ha jól szakad akkor is kell mentés, pl este 11 kor .
ennyi volt kimérve rá, kapja a másikat és mehet tovább.
szasz! nem volt bambi sehol, kocsord végénél a kraszna hídnál nyomorúltak, de csak vízuáltak kifelé a kocsiból. csend volt mindenütt, bátorban volt forgalom, az út a megye határtól kaka, aki ott emberkedne a zx10-el simán betenné az árokba, nem a tudás hiánya miatt, volt hogy kb 8cm kitüremkedések vannak az aszfalton.
fujad mert csattogott kicsit
ha újfehétói volt a csákó akkor ismertem. karburátor szinkron csavarokat adtam neki.
na,haza értél,heles
würth ha már van csak elfúúúúúúkállom.
tudja a turó,de utánna kérdek valami hegyre fel-szerpentin le
meddig mentek be?
áhhh az sokán van.
Tedd át jővöre s megyünk veled
péntek szombat megyünk,gyere
aSzekié pont ilyen és eladó
De jó nektek, én egy 500 km-eres túrát tervezek Romániába remélem megtudom valósítani.
Na jó éjt Holnap motor mosás mert 1 hét és indulunk a Tátrába.
thx ,hogy kiállsz melletem :XD
Kötösssszködöl Kötsög?
Nem vagyok az akinek gondolsz,de a hajlamot nem titkolom
a tiéd is ilyen lesz amint coming outolsz és felvállalod hogy buzi vagy
Nem nem, ilyen van.
úgy ahogy én sem, tavasszal ismét szeretnék venni egy 9-est de lehet kicsit később... 2002-2003-ast gondoltam de úgysem lesz gyári jó állapotú a piacon (ez a fényezés jön be a legjobban)
Na neeee ilyen is van vagy ez csak illusztráció ?