Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezen képek láttán pipi mindenképp ajánlott. ha kell, ha nem veszem a 15 kilós bőrgúnyát. még az egybe részes is lejön rólam círka 4-5 perc alatt. hja, én állandóan használom a canáry bátyától kapott munkavédelmi pamut aláöltözőt, nem szép de felszívja a nedvességet így nem büdös a ruci, nem ragad rád. rock koncertre nem megfelelő, főleg mikor várnák hogy csalapálj benne , viszont a pogó lazán megy benne és sérülés nélkül megúszod a táncot.
Gondolom ette...
az évjárat számít te szakálmarci
szeva!
húzogatom a szám mert te már kipróbáltál pár olajat, és még nem találtad meg az igazit.
a saját motoromba cudar mindegy mit öntök nem érzek semmi különbséget, megy vált teszi a dolgát. 2éve shell 10-40 et kapott, egyszer néztem rá a kuplungra akkor öntöttem rá a jimmy féle mol 10-60 ból. talán ebben az évben meglesz a futott 6000 km - a tavalyi idénnyel együtt- csere meg beszabályzás, és újra fél év pihenő. a láncom most adta meg magát pedig fújom rendesen a würth cuccával ami szerintem silány minőség. lesz egy full komplett hátsó futómű ki szerelésem mert én végtelenítve rakom fel, így kap némi szírt a futómű pár csapágya is.
canáry-nak a mol 10-40 et nem ette a B blokk, a fuchs-ba bele bele nyalt. ha kész lesz a B blokk kíváncsiságból castrol actevót rakok bele, crazy jóe a 10-el is ezzel fut, rápróbálok.
Mer hasítottatok vele
Azért öltözök fel hogy nehogy rábukjál a kéjlécemre. Mert te egy kívánós fajta vagy!
Azért öltözöl fel hogy eltakard hitvány tested !
szegény Etz-m,hogy elbujt a fa mögé! egyetlen motor ami ott volt időre a Kawasakis találkozón!
Mégis folyamatosan jár a pofád.
Pontosan, csak tényleg nem akarom már jártatni a szám. Már nagyon megtartottuk a hegyibeszédet.

Haver levette a ruhát "hát csak a fodrászig megyek" a jobb válláról lekopott a tetoválás, aztán tett egy kitérőt a sürgőségire is.
Tod Hími az a baj, hogy a firka pont akkor fog megtörténni
amikor "csak" 10 km-er-re mégy
Én 3 km-re hagytam el a lakóhelyemet amikor lefordult előttem az a barom
szerintem hobbymotorozásért 10 km-re kár is beindítani az országúti cirkálókat azon aszt ténleg nincs mit élvezni
hátt én se veszem fel a bőrgunyát 10 km-re..
kész kín felcibálni,,de messzebbre má igen....
Írod te,olvasom én!
Estem már,tudom mivel jár(hat)!
Mi meg így
Nos bogyesz akkor így bulizott
Kár érted 9363 Pedig egy igazán rendes gyerek vótá
Lehet, hogy 10 év alatt sem történt semmi bajod, de előbb utobb fog.
Ebben az egyben biztos vagyok.
Majd akkor is írogasd a pólós, biciglikesztűs módszereidet.
Láttad lentebb bogyesz képeit. Még én fényképezgettem. Az idióta nekem mutogatta mekorra faszagyerek, oszt elhasalt 100-al strandpapucsba, agresszorpólóba. Azóta őtözködik rendesen.
Az én karambolomnál nem úsztam volna meg ilyen ólcson, ha a te verziód szerint öltözködöm. Pedig nyár volt és én is utálom a bőrgúnyát. Két hétig meg volt zúzódva mind a két térdem. Ott ahol a legnagyobb a protektor. Ha nincs rajtam a bűr, akkó még nem biztos azóta, hogy újra járnék.
Ezekben a geci 40 fok melegekben meg nem kell motorolni aszt kész
Lesz még idén 25 fok is ami már bőrben is elviselhető.
Nos én 5-10 km-er motorozásért nem öltöznék be az biztos éppen ezért ha motorra ültem az minimum 100-200 km-er volt. Akik a városba szaladgálnak be jaszkarizni, meg a mozi előtt gyülekezni, mutogatni magukat az az Ő dolguk Az nem motorozás hanem frenkizés Engem a saját városomban nem igen láttak max, ott tankoltam.
Én ráűtem a motorra aszt dzsssííí min. 100 km-er, ha már felerőltettem magamra 10 perc alatt a bűrt
Persze a vélemény az lehet más, addig míg nincs baj
De az okosabb mindíg a más kárán tanul és nem a sajátján
vw passat !
Kaparsz? Azt hiszed te vagy itt a Schumacher?!
pofánváglak!
Mindenki saját élete kovácsa.
injektor sincs rendben...... annak ellenére mennyit eszik nem is megy... szépnek szép a 954....
R1 kell neked, 99-es, pont tudok egy eladót
a kis motor nekem is gond