Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt már 2db van, igen nyelt egyet a dukattis postásom mikor a H-D-t 210km/h csak hátulról látta a 916-os blokkal.
sima sedán de nem szenvedek hely hiányában hátsó ülésen vészesen de el lehet aludni ! csumi tartóba három hulla simán bele fér

120 140 között 7 litert eszik
180 körül 9 liter

boldog lennék ha havi 50 ezret tankolnék el egy hónapban nekem általában 150 180 között van a havi benzinem !
csak az érdekelt hogy benzinest vagy dieselt vettél, kombit vagy sedánt. a többi mismanc felesleges.
baleset mentest hozzá!
itt a környékünkön 1 db benzines pasztát tudok aki régebben hordta a nyálat kintről, ő is mondta hogy jobb volt a 2.0 fogyasztása mint az 1.8-é. kintről hordta őket, bele tekert 100 000-et és úgy vitték el tőle mint a sicc, na nem helybe itt a dieselek a sztárok, a benzinest még kikerülik a kereskedésben is. öcskös is most gázosította el a golfot, párom bátya is ha menni kellett neki a mondejóba 50 000 ft ért tankolt egy hónapba, az sok?
na ha ennyire kíváncsi vagy !

2003 8 havi kétezres 16 szelepes 116 lovas benzines motoral

14db légzsák ülés fűtés kapcsolható menet stabilizátor és kipörgés gátló gyári navigáció elektromos ablak és tükör füthető tükör fényre sötétedő külső belső tükör eső szenzor tempomat digit klíma kézi váltó fedélzeti kompjjjjjjjúter kb enyit tudok el mondani a kocsiról ja még anyi valós 220 ezer kilóméter én vagyok a harmadik tulaja fekete színű

ennyi szeki
komámnak ilyen van szép motor de csak nézegetni kell
végre illő gúnyába
az útvonal tervező szerint nincs olyan, hová a faszba akarsz behúzni bennünket?
elég 5 jó helyre biggggggggyeztett x és oxfordot megveszed kilóra.
2--es kép.
ha emléxel faszikám, akkor láthattad az ártatlant mikor kécskén kb ilyen pózban ment el keréken mellettünk a 9-el, mi meg vizuáltunk ki az ópelből hogy ki ez az elmebeteg.
a szakál marci -csimbi- már közel járt hozzá, de legyőzte a tudat módosító, ő mondjuk zx10R-ről maradt le.
méket is?
dunlop 211 gp, vízen forog mint az isten fasza, szárazon nem enged sehová csak emelkedik az eleje.
ha az egri tudat módosító ki tisztul belőlem.
a sedu kicsit kibillentett az egyensúlyomból, lógó fasszal yapó motoron, és még nem is verhetem neki hüle.
ezért sokat kell tanulni Oxforba
tomi, kérdezzük meg a fórumot ki min fejezné beeeeeee.
felmosnám a v-maxot párszor a pályán, és a csajok többsége sem egy yamahanci-ra tennék a bulájukat. úgy 230 km/h bírná a H-D, de addig csak hátsóját vizuálnád.
holnap Nagykálló-Harangod..........jöszt-tök?
ilyen gumikákat sikerült beszereznem ragad mint az FBS
na sedu, én erre szavazok ha nyugger leszek:
ha mondod hogy ennyire szervezett
MÁ MEGINT
ilyen izé.,vigasságok
nekem is két motor jön be a 04 05 ös 10R, ha pedig puha pöcsű nyugger leszek igazi férfias motoron szeretném ha ráncigálnák a ribbancok pisztolyt.
rendezzünk papa egy szavazást: ki min szeretné befejezni a pálya futást.
mi a fasz volt nállatok?