Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha lenne 700-am már elvittem volna pályára, de nincs
Ezt a zx9-et árulta a srác használtauton :-S
nem is fogják:-)Elég drága az idomzat hozzá.Sokan a gyári motorokat szeretik.Nekem is mondjuk számít a külső meg hogy mennyire igényes egy motor.Pályán használni persze megint más :)
Őszinte részvétem neked és a családjának.Nyugodjon békében.
ejnye ejnye még mindig nem vettétek meg minnyá a 700 is irányár lesz.
hja, ámerikás a csaj. ha nem kapja meg ami neki jár elharapja torkod, a cerkára meg dob egy féééééécolos- a kollégám így mondja- metszőt és lepörgeti zsacsiig.
dizelbe
tamás, ez dirt-es nő! tudod =koszos egy lendületből koszosan izzadtan a narancssárga gurulós szerszámos asztalon azonnal megpocsékolni. miéééé azonnal?

mee ha meggondolja magát csak a narancs szerszámos asztalt verheted!
mindig csak azzal kérkedj tamás,amit a munkáddal kerestél meg.
buta volt az ellenfeled is, persze hogy nem fog meg kunmadarason egy sport motort egy XR, de egy alkalmas szerpentinen vagy versenypályán jót lehet meccselni, oda kell a tudás.
tamás, ööööööö akkor had értetlenkedjek: mit borítsak szét majd rajta:
-a forgattyús házat
-váltót
-kuplungot
csak szeretnéd papa! megmondaná hová húzd a zsákod.
az nekem is jó idő pont
nekem meg a 33-34 lenne jó
Bogyesz mikó lesz a panyolai buli?
Nekem úgy néz ki augusztus utolsó hétvégéje jó lehet 2013. 08. 30-31-32
A karbis elvolt 6-ból, az se nagyon ment, de legalább 10 évvel ezelőtt még bírta a kiképzést
Az injektoros 7-et eszik másnak is óvatosban.
Ha kell gázszett 10,000-ért viheted. Van hozzá átfejtő pumpa is
Na ez már dögösebb, csak egy intim zuhany kell neki
Dirt (koszos motor)=mocskos drága, és te is mocskos leszel amikor havonta szétborítod a motorját
A szemben lévő motorboltosnak is volt egy hasonló szara. Vagánykodott hogy megfogja a sportmotorokat. Mondom akkor kitolnám a K6-1000-et gyári állapotban és feltennék 1-200,000Ft-ot. Akkor éppen nem volt kedve gyorsulni
A CSAJ NEKEM IS JÖHET ZSÁKKAL A FEJÉN
V-MAX a tuti, mert könnyen felülsz rá, és még a régi is legyorsul egy átlag sportgépet. Zabál is persze
nem,ő,az én barátom volt ............
Ez volt a rendőr?
Ezt vajon látta orvos?
pedig vannak tl fanatikusok