Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nézd kék, ha már egyszer leszámoltál a motorozással akkor hagyd a francba, írkálhacc ide akkor is ha 10-ed van, ez a fórum a jó arcokat gyűjti, motorka nélkül is volt itt pözsgés, évekkel ezelőtt. ma már kihasználatlanul állnak és eladók az akkor nagy becsben tartott és sok lóvéért bevállalt motorok, nem használják nincs pénz és a munka mellett/ után nincs idő még arra is hogy pár órára eldobd az agyad.
túl unalmas motor a 9 csak tankolni kell és húzni neki. ez szar. amint látod klackó is inkább a műhelyben tölti az időt és borogatja a lóvét a reménytelen vasakba és még milyen reménytelen motorokban gondolkozik hogy igen azok a motorok. ám legyen, kinek mi tetszik végül is ami már tudja tartani az 50-et az már több egy segédmotornál.
azért még hogy nincs motorod ne érezd magad kívül állónak.
már nekem sincs...
Én meg venném de akkor nem illene ide irkálnom. Ja így sem sincs sok közöm a MOTOROS fórumhoz.
1. jó estét.
van pííz
Fehér
nem kell köszönöm....... vettem 4 uj michelint jó áron
Kuplungomon hogy tudok állítani? Me a gixeren volt egy kupak a dekninél azt levetted csavarhúzóval tudtam. Itt lekéne venni a deknit? Ne máá.
Ez a böszörményi rövid áttételes 10-es? Ha igen, akkor a szupermotósokkal együtt küldték keréken. Még 5.-ikben is felemelte az elejét
Ha korábban hirdette volna lehet mentem volna vele egy kört.
Az araboknál is a nő megy elől, hogy az tapossa ki a bombát

Bogyó ha kell a gumi ingyen neked adom, a felni 15000/db.
na ha nem sűrgősen akarod eladni akkor szerintem meg tudunk egyezni csak most le vagyok égve mint a rejsztág most vettem kocsit

segédváz nem érdekel mivel azt én nem bírom felrakni !

lámpát oldal idomot has idomot is el adod ?
nem
lett volna egy ótó csere, de nem jött össze. nézegetni pedig nem fogom évekig, szépnek szép, de mindenki a gyári festésű gyári állapotúakat keresi, esély sincs rá hogy reális árat kapjak érte, váz blokk marad azért melóztam 2 évet, a körítés cserélhető. a tankba fogok beszélni inkább. 3 pálya idom szettből egy csak fel ugrik a lomra, a többi kézügyesség kérdése, fosunk rá valami ződ festést és gyűjtjük a km-eket. tank fejidom zx10 felni 02 futómű 02 hátulja segédváz tán még a 02 műszertartó is ugrik róla. kormányteló 320 fék ami marad, lehet a vance&hines sem kerül fel. majd ha kinövöm a 140 lovat akkor elgondolkodom.
vegye meg már valaki.
igaz volt 2 bukfence pócson de motorozható.
műszaki miatt adod el ?
mennyi az annyi ?
Füzesgyarmat?
lehet rólla szó,gyere szombaton Gyarmatra,lessz bemutató is meg vigasságok
ZZzzanyád
méééééééééééééééééééééééééééééééééézz
zzzzzzzzzzzzzz?
vasárnap nagykálló?
enyim nem pedig ha lehet tolom vele.
persze nem bogyesszel meg a fighteresekkel.
nó kerék, nó para.
309510644 talán
2000-2001 sajnos törik
csimbi, eladó lesz a 2002-es kiegészítő lom a vasról, zx10 R felni lengővillával meg a többi mismanccal együtt. idomgarnitúra tankkal stb stb.